PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś ma lub wie?



koalaxp
08-08-2017, 16:40
Nigdzie nie mogę znaleźć jakiegokolwiek pojemnika ( torba, plecak, tuba ) do przenoszenia np. samych 3 obiektywów a może ktoś o tym gdzieś albo sam skonstruował coś takiego. Mam torbę na aparat D5300 wraz z podpiętym obiektywem + 1 dodatkowy w tej torbie i chciałbym z sobą zabrać jeszcze 2 dodatkowo w kieszeń nie wejdą. Proszę o podpowiedź.

OjTam
08-08-2017, 17:08
Tu (http://www.cyfrowe.pl/torby-plecaki-walizki-na-obiektywy,1,3,212/page1.html) popatrz. Może coś znajdziesz.