Nikomat
08-08-2017, 02:30
Witam Ukochane Nikonki i Szanowni Nikoniarze !
Chcialbym niniejszym zalozyc, zaspawac brakujace ogniwo,
Ogniwo sztuki Sztuk - czyli Odeon Ruchomych Obrazow.
Prowadzace motto :
„PARA-MĘT PIKCZERS [ryczenie lwa] PREZENT-ują -- Kulisy srebrnego ekranu”
Jędrek – „Fajny film wczoraj widziałem.”
Maniek – „Momenty były?”
Jędrek – „No masz! Najlepiej jak...”
i tu nastepuje :
- - - - kolejny post - - - - - -
https://www.cda.pl/video/958773d1/vfilm
Chcialbym niniejszym zalozyc, zaspawac brakujace ogniwo,
Ogniwo sztuki Sztuk - czyli Odeon Ruchomych Obrazow.
Prowadzace motto :
„PARA-MĘT PIKCZERS [ryczenie lwa] PREZENT-ują -- Kulisy srebrnego ekranu”
Jędrek – „Fajny film wczoraj widziałem.”
Maniek – „Momenty były?”
Jędrek – „No masz! Najlepiej jak...”
i tu nastepuje :
- - - - kolejny post - - - - - -
https://www.cda.pl/video/958773d1/vfilm