PDA

Zobacz pełną wersję : Stroje maskujące



AWBIL
07-08-2017, 09:31
Witamy,
zapraszamy do obejrzenia filmiku o używanych przez nas ubraniach maskujących - wady i zalety - subiektywna ocena. Jest to drugie, po siatkach maskujących, video dotyczace kamuflażu w fotogtrafii przyrodniczej.

https://www.youtube.com/watch?v=CHztiTH1DWY

Pozdrawiamy
Agnieszka i Włodek Bilińscy

sufenta
07-08-2017, 09:43
Film z linku obejrzalem. Slowo komentarza do komentarzy pod nim zamieszczonych- nie ma wzoru "SS jesien" i nigdy nie bylo. Pozdrawiam i dobrego swiatla zycze.

OjTam
08-08-2017, 13:58
A ja się tego "Moro" czepię. Koszula to us woodland.

Moro tak wygląda:

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4b/Moro.stary.wzor.jpg
źródło (https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4b/Moro.stary.wzor.jpg)

Popularne użycie słówka "moro" na ubranie z kamuflażem jest niepoprawne.