Zobacz pełną wersję : Wigilia Godziny W wybila
Czas czyscic bron, mundury fasowac !
https://www.youtube.com/watch?v=ApEfTHsXyKU
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://postimg.org/image/d6q7sm6v7/)
Piękny VIS... też miałem trochę takich zabawek i hełmów. O godzinie W nie wolno zapomnieć.
Jak to MIALES ??
VISa wyrzuciles ...
T z czym idziesz na jutrzejsza akcje ?!
No niestety akurat VISa nigdy nie miałem... z mniejszych szpejów P08 i P38, poza tym większe zabawki..
Walthery tez sa bardzo fajne, nie zaluj.
A swego VISa jeszcze trafisz.
Ano bardzo fajne, świetnie leżą w ręku. Ale VIS, to VIS...klasa i tyle.
Nikomat ten VIS to w pełni użytkowy? Czy dekor/replika?
Prawdziwy i nie ruszany przez zadnego poprawiacza albo ulepszacza rzeczy niepopsutych.
Nadal uzytkowy oryginal.
Dlatego taki wytarty przez ostatnie 76 lat uzywania ...
O. To gratuluje i zazdroszczę. :)
Polecam sobie jakiegos upatrzec i upolowac !
Teraz jest juz ostatni czas.
Zanim bedzie duzo za pozno ...
Potem juz tylko placz i zgrzytanie zebami.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.