PDA

Zobacz pełną wersję : Wigilia Godziny W wybila



Nikomat
31-07-2017, 00:15
Czas czyscic bron, mundury fasowac !

https://www.youtube.com/watch?v=ApEfTHsXyKU


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://postimg.org/image/d6q7sm6v7/)

Jochen
31-07-2017, 09:22
Piękny VIS... też miałem trochę takich zabawek i hełmów. O godzinie W nie wolno zapomnieć.

Nikomat
31-07-2017, 13:01
Jak to MIALES ??
VISa wyrzuciles ...
T z czym idziesz na jutrzejsza akcje ?!

Jochen
31-07-2017, 23:11
No niestety akurat VISa nigdy nie miałem... z mniejszych szpejów P08 i P38, poza tym większe zabawki..

Nikomat
01-08-2017, 00:10
Walthery tez sa bardzo fajne, nie zaluj.
A swego VISa jeszcze trafisz.

Jochen
01-08-2017, 22:19
Ano bardzo fajne, świetnie leżą w ręku. Ale VIS, to VIS...klasa i tyle.

OjTam
03-08-2017, 14:09
Nikomat ten VIS to w pełni użytkowy? Czy dekor/replika?

Nikomat
03-08-2017, 23:55
Prawdziwy i nie ruszany przez zadnego poprawiacza albo ulepszacza rzeczy niepopsutych.
Nadal uzytkowy oryginal.
Dlatego taki wytarty przez ostatnie 76 lat uzywania ...

OjTam
03-08-2017, 23:58
O. To gratuluje i zazdroszczę. :)

Nikomat
04-08-2017, 01:10
Polecam sobie jakiegos upatrzec i upolowac !
Teraz jest juz ostatni czas.
Zanim bedzie duzo za pozno ...

Potem juz tylko placz i zgrzytanie zebami.