PDA

Zobacz pełną wersję : widze ze moje pytanie o wasze doswiadczenia z coolpixem 480



kulmer
14-09-2005, 20:11
pewnie to juz nie ten poziom.trudno poszukam innych kontaktow.nie wiedzialem ze na tym forum panuje rowniez elitaryzm sprzetowy.zegnam.

Antonina
14-09-2005, 20:14
Witaj
ja bym ci chętnie pomogła ale nie znam tych aparatów, a jakie było twoje pytanie bo widzę że zmieniłeś post
Pozdrawiam
P.S
A czy napewno ci chodzi o 480 a nie czasem 4800 bo szukam czegoś na temat 480 i nic nie widzę

wyrwiflak
14-09-2005, 20:34
po co sie obrazac od razu? jak pytasz o doswiadczenia to daj czas osobom z doswiadczeniami z ty maparatem na pojawienie sie na forum!

ja nie mam pojecia o 4800 - wiem tylko tyle co przeczytalem o nim czyli nic praktycznie :/

kulmer
14-09-2005, 20:45
Witaj
ja bym ci chętnie pomogła ale nie znam tych aparatów, a jakie było twoje pytanie bo widzę że zmieniłeś post
Pozdrawiam
P.S
A czy napewno ci chodzi o 480 a nie czasem 4800 bo szukam czegoś na temat 480 i nic nie widzę


oczywiscie chodzi o 4800.a za kontakt dziekuje.pozdrawiam

[ Dodano: Sro 14 Wrz, 2005 ]

po co sie obrazac od razu? jak pytasz o doswiadczenia to daj czas osobom z doswiadczeniami z ty maparatem na pojawienie sie na forum!

ja nie mam pojecia o 4800 - wiem tylko tyle co przeczytalem o nim czyli nic praktycznie :/

dziekuje za kontakt.nie obrazilem sie .jezeli sprawilem moi, postem takie wrazenie to przepraszam.pozdrawiam

admin
14-09-2005, 23:36
Jesli kazdy posiadacz Coolpixa tak do tego podejsdzie to ten fragment forum nigdy sie nie rozwinie. MOzesz byc pewien ze nie ma tu elitaryzmu sprzetowego. Jest za to znacznie mniej uzytkownikow Coolpixow. Fotografia ma jednak te zalete ze jest sprzetowo niedefiniowlna. Nie obrazaj sie, nie denerwuj tylko sprowokuj do dyskusji na tematy zwiazane z Coolpixem. Jestem pewien ze znajdziesz tu sporo odpowiedzi. Wystarczy sie po prostu wlaczac w dyskusje ;)

Kaleid
14-09-2005, 23:47
W celu zmobilizowania uzytkowników Coolpixow, wydzielilismy osobne forum...jednak sami uzytkownicy czuja sie chyba jakos dziwne zastraszeni, i siedza cicho (czego juz zupelnie nierozumiem :) ) Poprosilem nawet uzytkowników o zajecie sie moderowaniem tego dzialu...niestety, nikt sie nie zglosil :(