Zobacz pełną wersję : wyzwalacz YongNuo pomoc w wyzwalaniu
indepedente
28-07-2017, 17:16
Witam posiadam YongNuo wyzwalacz radiowy RF-603C3 II chciałem się dowiedzieć czy jest jakaś szansa, że jeden podłącze do stopki i będę mogl robić zdjęcia wciskajac przycisk w drugim ?
Jak to mniej więcej ustawić itp ? Do nikona D750
Odbiornik należy podłączyć kabelkiem do gniazda wyzwalacza. Tyle, że masz urządzenia do canona, więc nie wiem czy kabelki będą pasować do nikona.
indepedente
29-07-2017, 16:35
Odbiornik należy podłączyć kabelkiem do gniazda wyzwalacza. Tyle, że masz urządzenia do canona, więc nie wiem czy kabelki będą pasować do nikona.
tzn ? kupowalem do nikona i z lampą działa wszystko, ja chce wyzwalać bez lampy ? bez kabelka sie nie da ?
tzn ? kupowalem do nikona i z lampą działa wszystko, ja chce wyzwalać bez lampy ? bez kabelka sie nie da ?
No nie da się.
indepedente
02-08-2017, 21:44
No nie da się.
Mozesz polecic cos z allegro ?
Musisz znaleźć kabelek do Twojego korpusu firmowany przez Yongnuo. Na przykład fripersi sprzedają takie kable.
Mozesz polecic cos z allegro ?
Mąż sprawił mi nieziemską frajdę kupując Youngnuo RF-603 II . Na razie co prawda stoi sobie lampa błyskowa na statywie tylko, pierwsze błyski testowe czy działa poszły i ... na więcej nie mam czasu, ale powiem że zdecydowanie większe pole manewru się robi jak nie ma lampy na body. Teraz można ją postawić gdzie się chce, a do tego ustawić dowolne kąty odbicia. Dziękuję wam, za rady co kupić (doradzaliście wyzwalacze, fotocele - różne tanie i droższe rozwiązania) i cieszę się że wybrałam właśnie wersję droższą :) bo wiem że nie wyrzuciłam pieniążków do kosza. Dzięki :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.