PDA

Zobacz pełną wersję : Nawigacja Google



manfred
18-07-2017, 08:04
Czy ta nawigacja posiada opcje trasy jak np targeo? Ostatnio na pewną miejscowość puściła mnie lokalnymi drogami dopiero sam na podstawie podświetlania rodzaju drogi wybrałem lepsze połączenie. Chodzi mi o kategorię w stylu Optymalne Bezpieczne Szybkie itd

TOP67
18-07-2017, 08:12
Chyba nie ma. Można tylko wyłączyć drogi płatne czy promy. A google lubi wpuścić w pole.

manfred
18-07-2017, 08:48
No to będę musiał wybrać w targeo opcje a potem zastosować taką opcję w gogle. Ale najpierw to sobie kupię prostą papierówke do samochodu.

TOP67
18-07-2017, 08:55
A nie prościej Mapy HERE lub WAZE?

manfred
18-07-2017, 09:03
Nie znam tego a to darmowe bez reklam?

stock
18-07-2017, 09:15
here darmowe.

TOP67
18-07-2017, 09:19
HERE = Nokia maps

manfred
18-07-2017, 09:40
Zostaje jednak w targeo & Google & yanosik

notdot
18-07-2017, 19:50
Dodatkowo Here mogą działać bez netu czyli offline

manfred
18-07-2017, 20:43
Ale trzeba chyba na kartę pobierać obszary

TOP67
18-07-2017, 20:48
A co w tym dziwnego? Jak wyjedziesz poza UE, to docenisz.

manfred
18-07-2017, 21:11
Czyli nigdy bo do ruskich się nie wybieram.

black70
18-07-2017, 21:15
Ja ze swojej strony polecam offlajnowo MAPS.ME. Pobierasz kraje/regiony, które ci pasują. Korzystam z tej apki poza UE i nie tylko. Bardzo dokładne, dużo punktów użyteczności publicznej (bankomaty, restauracje itp.)

GonzoG
19-07-2017, 00:16
Ja z mapami online dałem sobie spokój lata temu.
Za 60-100 zł można kupić dożywotnią licencję Sygic'a. Jeszcze się nie zdarzyło, aby wyprowadziła w pole (dosłownie, jak to się zdarza nawigacji Google), trasy przelicza błyskawicznie, ma opcję wyboru typu trasy, jak i wyznacza trasy znacznie lepiej niż Google czy yanosik.

klepyn
20-07-2017, 02:40
Ja po Andaluzji poruszałem się offline z maps.me i nie zawiodła mnie ta nawigacja. Ale trzeba pobierać obszary na telefon.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Merde
20-07-2017, 11:16
Za 60-100 zł można kupić dożywotnią licencję Sygic'a. Jeszcze się nie zdarzyło, aby wyprowadziła w pole
Sygic bardzo pozytywnie zaskoczył mnie 4 lata temu na Malcie, ale w 2015 w Sarajewie było słabo (w niektórych częściach miasta widział może 1/3 ulic).

Ogólnie miło wspominam.

pil74
20-07-2017, 16:25
Po Włoszech obecnie używam map Google na zmianę z TomTomem. TT daje sobie radę bardzo dobrze, Google pomimo wyznaczenia trasy potrafi ją zmienić bez żadnej informacji i puścić się dziurami. Jedynym sposobem jest dodanie mu punktów pośrednich. Generalnie jednak spore rozczarowanie. Może być jako coś awaryjnego. Podobnie jest z POI. W takich maps.me wygląda to bardzo fajnie a w Google lipa np wtedy jak szybko chcemy namierzyć jakiś parking.

manfred
21-07-2017, 10:04
W maps me jak włączyć komunikaty głosowe?

manfred
22-07-2017, 06:40
Oczywiście poradziłem sobie i przetestowałem mapę na trasie do Wilna. Żadnych zastrzeżeń nie mam co do mapy. Wczytuje sie po krótkiej chwili i póki co jestem z niej zadowolony. Nie bardzo mogę tylko znaleźć jak dodać miejsca pośrednie na całej trasie?

- - - - kolejny post - - - - - -

Oczywiście poradziłem sobie i przetestowałem mapę na trasie do Wilna. Żadnych zastrzeżeń nie mam co do mapy. Wczytuje sie po krótkiej chwili i póki co jestem z niej zadowolony. Nie bardzo mogę tylko znaleźć jak dodać miejsca pośrednie na całej trasie?

C_K
25-07-2017, 14:59
Mnie sygic ostatnio wyprowadzil w pole wiec uzywam google maps, darmowe, dzialaja offline i nawet jak mnie raz na rok wyprowadza inna droga to się nic nie stanie.

manfred
26-07-2017, 08:01
Jechałem wczoraj przy pomocy Google maps i pomimo tego iż zdefiniowałem trasę przy pomocy punktów pośrednich google usilnie wykorzystywało chyba tracking tak mi sie wydaje i zrzucało mnie z drogi dwucyfrowej na trzycyfrową sugerując że przyjadę 10 minut wcześniej. Cholernie mnie to irytuje. Zapodałem yanosika i już takich cudów nie było.