Zobacz pełną wersję : Ile zrobiłem km w górach?
spiritus
15-07-2017, 23:50
Siema
Ktoś wie o jakiejś stronce gdzie są "wgrane" trasy górskie i pokazują ile się zrobiło km? Nie chodzi mi o sprawdzenie długości trasy jaka jest wytyczona ale o połączenie różnych tras. Schodziliśmy dzisiaj trochę ze Śnieżki i poszliśmy na około chyba. Chciałbym się dowiedzieć ile nadrobiliśmy na zejście do Karpacza
Moze to:
mapa-turystyczna.pl
spiritus
16-07-2017, 11:14
eMGie Super!
O takie coś mi chodziło.
Dzięki wielkie :)
Będę tam za tydzień, dużo ludzi na szlaku ?
A ze Śnieżki idąc przez schronisko akademickie, Samotnię i Wang jest jakieś 8-10 km.
spiritus
16-07-2017, 11:25
Będę tam za tydzień, dużo ludzi na szlaku ?
A ze Śnieżki idąc przez schronisko akademickie, Samotnię i Wang jest jakieś 8-10 km.
Szliśmy w drugą stronę (od schroniska akademickiego a nie do) i trochę ludzi było, na Śnieżce strasznie dużo ludzi było ale to wszystko uciekało przed deszczem (przyszliśmy do czeskiego schroniska na 5-10 min przed ulewą). Po deszczu było może ok 20. osób.
Wracaliśmy pomiędzy krzaczkami wzdłuż granicy :)
Ooo to może moich znajomych na szklaku spotkasz jeżeli na weekendzie jedziesz :D Też miałem iść ale mi służba wypadła na ten termin akurat :/
Tak się miała trasa:
https://mapa-turystyczna.pl/route?q=50.7737265,15.7390599;50.7776433,15.723403 6;50.7689815,15.7286925;50.750971,15.708663;50.739 272,15.729037;50.736215,15.739632;50.742011,15.777 255;50.745681,15.786479;50.7553551,15.7755518;50.7 831074,15.7628703
Ładna trasa, tylko pogoda widzę nie dopisała. To i pewnie nic nie pofociłeś.
Byłem tam na początku czerwca - pogoda była super, ludzi nie powiem, że zero, ale spory luz.
trochę fotek z czerwca (https://photos.google.com/share/AF1QipNfcEZrb4xKSWzeQ_Gfxd2992yJXrVCeG82EvsuN9IveB 6DRF7SZNJiH34vJiGa2A?key=VXhuejFSYVhuY3dvNlN5Wkhpa ERMNFNEQXlTd2tR)
Ostry600
16-07-2017, 11:44
Świetny ten program. Dzięki, bo również skorzystam.
Pozdrowienia spiritus. Rozumiem, że szkolenie tak??
spiritus
16-07-2017, 11:45
Powiem Ci, że zdjęć mam pełno właśnie :D
Do Śnieżki była pogoda zarąbista i dużo zdjęć (własnie siedzę i obrabiam), chciałem zrobić fajne zdjęcie Wang ale ludzi tam było więcej niż przy schronisku akademickim. Czemu wyciągiem jechałeś leniuchu? :D
Widzę, że Czocha też zwiedziłeś... byłem tam tydzień temu :)
- - - - kolejny post - - - - - -
Świetny ten program. Dzięki, bo również skorzystam.
Pozdrowienia spiritus. Rozumiem, że szkolenie tak??
Dzięki i również pozdrawiam :)
Służba dyżurna :D
Późno już było, obawiałem się, że zanim się tam wdrapię to słońce zajdzie :)
spiritus
16-07-2017, 12:06
Mieliśmy takie samo podejście jeżeli chodzi o zejście. Też mieliśmy kolejką gonić na dół ale nam się odechciało :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.