Pn12
11-07-2017, 14:04
Witam.
Jestem od niedawna posiadaczem aparatu D90 z obiektywem 18-135 mm. Pryz ustawieniu ogniskowej od 18 do m/w 35-40 mm aparat nie chce zrobić zdjęcia w trybie automatycznego ustawienia ostrości.
Przy przestawieniu na tryb manualny działa.
W czym tkwi problem? W poprzednim aparacie D80 z takim samym obiektywem było wszystko OK.
Pozdrawiam.
Jestem od niedawna posiadaczem aparatu D90 z obiektywem 18-135 mm. Pryz ustawieniu ogniskowej od 18 do m/w 35-40 mm aparat nie chce zrobić zdjęcia w trybie automatycznego ustawienia ostrości.
Przy przestawieniu na tryb manualny działa.
W czym tkwi problem? W poprzednim aparacie D80 z takim samym obiektywem było wszystko OK.
Pozdrawiam.