PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł Wi-Fi Wu 1a



zoulza
08-07-2017, 21:42
Zgodnie z tematem czy nadaje się do D3400.
Na stronie Nikona nie ma kompatybilności.
Ale może ktoś wie ktoś próbował ?

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

GonzoG
09-07-2017, 00:49
Nie ma też nic w instrukcji aparatu, a gdyby obsługiwał, to by było, bo ustawienia WiFi są menu aparatu.

zoulza
10-07-2017, 20:22
Oki dzięki za informację ;)

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka