Zobacz pełną wersję : [ Reportaż ] E i K
"Ewa i Klasyka"
1
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img230.imageshack.us/img230/9262/ewanikonfl4.jpg)
2
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.2and2.net/files/4666c1725507f.jpg)
3
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.2and2.net/files/4666c226c472b.jpg)
4
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.2and2.net/files/4666c27ff2514.jpg)
5
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.2and2.net/files/4666c46db2a70.jpg)
Pozdrowienia!
Co sądzicie?
Pierwsze moje na forum.
shadowArt
04-06-2007, 00:21
Pozwól, że pomogę....
Zdjęcie mi się nie podoba...
jednak zostaje i wiem gdzie błąd... :)
obciąłem tv
shadowArt
04-06-2007, 00:42
Nie - cały TV chyba by pogorszył sprawę... Pokazał byś sporo brzydkiej podłogi, a to co ważne było by przesunięte zbyt w górę (zepchnięte imho na dalszy plan).
Generalnie zdjęcie sprawia wrażenie zrobionego "przy okazji", w każdym razie poza kobiety jest mocno "niechcemisie'owa"
Zastanawiam się też, jak by to wyglądało gdyby tutaj błysnęła lampa - lekko, bardzo lekko - żeby nieco cieni wyciągnąć.
Możliwe że byłoby lepiej.
Fakt, zdjęcia były potrzebne mojej kumpeli z akademca, bardzo szybko musieliśmy je zrobić.
To dla chłopaka który Ją chciał zobaczyć. Na innych pokazuje też twarz.
Uśmiech na deklu z klawiatury mnie rozwalił :mrgreen:
Wiem wiem bardzo mi się spodobał.
To znowu ja!! ;)
Proszę o więcej ocen tego zdjęcia, to moje pierwsze na tym forum, wiem że nie zna mnie nikt i mam mało postów, ale proszę o krytykę!!
Z góry dziękuję!!
gaśnica odegrała swoją rolę doskonale.
Jak dla mnie zbyt niedbale. Chyba, ze taki był zamysł.
shadowArt
05-06-2007, 08:35
Z pewnością chłopak się nie ucieszy - nie zobaczy swojej kobiety (no chyba, że emocjonalnie przywiązany jest do TV).
Jeśli celem jest pokazanie kobiety - to ją pokaż. Tutaj jest zasłonięta ręką i zajmuje bardzo małą część kadru...
Chłopak się bardzo ucieszył, a to zdjęcie to tak jak pisałem jedno z wielu, które mi przypadło do gustu i chciałem pokazać, dlatego prosiłem o fachową krytykę a nie o bluzgi.
Światło miało padać z boku, miało wyglądać realnie, a tv obciąłem przypadkiem i mam zdjęcie z całym telewizorem, podłoga też jest w klimacie.
Nie chodziło mi o zdjęcie z imprezy imieninowej, tylko o zdjęcie artystyczne, więc proszę bardziej doświadczonych ode mnie w fotografii o krytykę, ale nie w stronę modelki czy jej chłopaka.
Ps. widziałem zdjęcia z galerii "shadowArt" . Więc proszę o ogładę...
A zdjęcie ma swój tytuł i świadczy on o tym żę nie tylko ma na nim być widać kobietę, ale i instrument.
Moim zdaniem nikt nie krytykuje modelki, a tymbardziej jej chłopaka. Jest trochę racji w tym, że to konkretne zdjęcie średnio pokazuje dziewczynę. Siedzi ze zgarbionymi plecami i zasłania się ręką... Za to sam pomysł na zestawienie modelki z fortepianem, gaśnicą i telewizorem bardzo mi się podoba.
Prosszę! Jest dziewczyna, pisałem że nie chodziło mi tylko o nią, ale opisałem historię tych zdjęć, dlaczego powstały.
Więc proszę o dalszą krytykę. :)
fotki jak dla mnie zbyt ciemne (pomijajac pierwszą) moze zacznij od poprawienia tego niedociągniecia. POzniej bedzioemy dalej szukac wad:D Pozdrawiam
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.