krzysztofz24
19-06-2017, 20:30
Witam.
Mam taki nietypowy problem;-).
Kiedys mialem w okienkach najczesciej uzywanych w Chrome okienko You Tube.
Niechcacy je wykasowalem, komenda usun okno czy jakos tak.
Chcialbym zeby tam z powrotem bylo.
Czytalem w necie na stronie pomocy google i podobno nie da sie ustawic okienek szybkiego dostepu/najczesciej odwiedzanych jakie chcemy. Googe samo zbiera informacje na temat stron na ktore najczesciej wchodzimy i proponuje okienko.
To czemu kurde nie mam tam YouTube jak wchodze tam codziennie:-)?
To jest moze jakis tajemny i hakerski;-)sposob, zeby te okienka jakos ustawiac jakie chcemy czy nie?
Jesli rozwiazanie jest oczywiste, prosze sie nie wysmiewac:-);-)
Mam taki nietypowy problem;-).
Kiedys mialem w okienkach najczesciej uzywanych w Chrome okienko You Tube.
Niechcacy je wykasowalem, komenda usun okno czy jakos tak.
Chcialbym zeby tam z powrotem bylo.
Czytalem w necie na stronie pomocy google i podobno nie da sie ustawic okienek szybkiego dostepu/najczesciej odwiedzanych jakie chcemy. Googe samo zbiera informacje na temat stron na ktore najczesciej wchodzimy i proponuje okienko.
To czemu kurde nie mam tam YouTube jak wchodze tam codziennie:-)?
To jest moze jakis tajemny i hakerski;-)sposob, zeby te okienka jakos ustawiac jakie chcemy czy nie?
Jesli rozwiazanie jest oczywiste, prosze sie nie wysmiewac:-);-)