OjTam
16-06-2017, 21:06
Poradnik nie do końca poważny. :)
Wpadasz do domu, odkładasz telefon i 5 minut później nie pamiętasz gdzie jest?
Nie masz drugiego pod ręką, żeby zadzwonić?
O to krótki, acz treściwy poradnik co zrobić.
1.)
Wejdź na google.pl
2.)
Zaloguj się na konto gmail do którego masz przypisany tele.
3.)
http://i.imgur.com/wVbfG9Y.jpg
źródło (http://i.imgur.com/wVbfG9Y.jpg)
Klikasz na kółko w PG rogu, i wybierasz "moje konto"
4.)
Zjeżdżasz w dół strony.
http://i.imgur.com/fmI9Hgk.jpg
źródło (http://i.imgur.com/fmI9Hgk.jpg)
Wybierasz Rozpocznij w Znajdź telefon.
5.)
Po autoryzacji w postaci ponownego wpisania hasła, wybierasz swoje urządzenie:
http://i.imgur.com/JMvbXk0.jpg
źródło (http://i.imgur.com/JMvbXk0.jpg)
6.)
Klikasz Włącz dzwonek.
http://i.imgur.com/eRw92c0.jpg
źródło (http://i.imgur.com/eRw92c0.jpg)
Telefon zaczyna upierdliwy dźwięk wydawać do momentu odblokowania ekranu.
Brawo. Znalazłeś telefon dokładnie w tym samym miejscu, w którym jeszcze 5 min temu go nie było. cholerne krasnoludki podrzuciły.
Mała notka:
Teoretycznie powinno działać z każdym urządzeniem. Mnie w tablecie dzwonka nie udało się uruchomić. Chińczyk?
Funkcja "zlokalizuj" działa, jeśli mamy włączony dostęp do lokalizacji w tele. Problem w tym, że to akumulator ciągnie. Mocno.
Poradnik powstał po przedawkowaniu kawy, energetyków i ciastek. Więc jest jaki jest.
Jeśli moderacji przeszkadza, można usunąć. Gryzł nie będę. :p
Wpadasz do domu, odkładasz telefon i 5 minut później nie pamiętasz gdzie jest?
Nie masz drugiego pod ręką, żeby zadzwonić?
O to krótki, acz treściwy poradnik co zrobić.
1.)
Wejdź na google.pl
2.)
Zaloguj się na konto gmail do którego masz przypisany tele.
3.)
http://i.imgur.com/wVbfG9Y.jpg
źródło (http://i.imgur.com/wVbfG9Y.jpg)
Klikasz na kółko w PG rogu, i wybierasz "moje konto"
4.)
Zjeżdżasz w dół strony.
http://i.imgur.com/fmI9Hgk.jpg
źródło (http://i.imgur.com/fmI9Hgk.jpg)
Wybierasz Rozpocznij w Znajdź telefon.
5.)
Po autoryzacji w postaci ponownego wpisania hasła, wybierasz swoje urządzenie:
http://i.imgur.com/JMvbXk0.jpg
źródło (http://i.imgur.com/JMvbXk0.jpg)
6.)
Klikasz Włącz dzwonek.
http://i.imgur.com/eRw92c0.jpg
źródło (http://i.imgur.com/eRw92c0.jpg)
Telefon zaczyna upierdliwy dźwięk wydawać do momentu odblokowania ekranu.
Brawo. Znalazłeś telefon dokładnie w tym samym miejscu, w którym jeszcze 5 min temu go nie było. cholerne krasnoludki podrzuciły.
Mała notka:
Teoretycznie powinno działać z każdym urządzeniem. Mnie w tablecie dzwonka nie udało się uruchomić. Chińczyk?
Funkcja "zlokalizuj" działa, jeśli mamy włączony dostęp do lokalizacji w tele. Problem w tym, że to akumulator ciągnie. Mocno.
Poradnik powstał po przedawkowaniu kawy, energetyków i ciastek. Więc jest jaki jest.
Jeśli moderacji przeszkadza, można usunąć. Gryzł nie będę. :p