PDA

Zobacz pełną wersję : Jelenia Góra zgłoś się.(portret)



bulinko
09-06-2017, 10:27
Witam
Potrzebuje małej pomocy, jadę na zdjęcia do Jeleniej Góry i potrzebuje jakiś miejscówek na zdjęcia.
Ogólnie planuje zdjęcia na Starówce, ale muszę mieć jakieś alternatywy włącznie z miejsce gdzie można mieć trochę prywatności
Pomożecie ?:)

smogg9
09-06-2017, 10:54
Park Wzgórze T. Kościuszki jest blisko centrum. W centrum przy kościele św. Erazma i Pankracego jest ciekawy klimat. Okolice Jeleniej Góry to mnóstwo pięknych, naturalnych miejsc na zdjęcia :)

bulinko
09-06-2017, 13:25
Ok, a coś z zamkniętych pomieszczeń, coś w stylu opuszczonych miejsc nie rozpadających się ruder. By złapać trochę prywatności?