PDA

Zobacz pełną wersję : Skanowanie filmów



rafollos
04-06-2017, 20:08
Cześć,

Potrzebuję zeskanować około 20 klatek, w związku z czym chciałbym zapytać czy jakaś dobra duszyczka mogłaby użyczyć skaner (oczywiście za opłatą) na terenie Krakowa, bądź polecić warsztat w którym zeskanują mi klatki bez ich porysowania i w dobrej jakości?

Pozdrawiam i dzięki!
Rafał

spiritus
04-06-2017, 20:11
Cześć,

Potrzebuję zeskanować około 20 klatek, w związku z czym chciałbym zapytać czy jakaś dobra duszyczka mogłaby użyczyć skaner (oczywiście za opłatą) na terenie Krakowa, bądź polecić warsztat w którym zeskanują mi klatki bez ich porysowania i w dobrej jakości?

Pozdrawiam i dzięki!
Rafał

Co to za klatki? Przeźrocza (czy coś takiego)? Jak coś to mogę Ci to ogarnąć jeżeli V370 ma taką możliwość. Tylko tak, musiałbyś to wysłać pocztą/kurierem.

rafollos
04-06-2017, 20:52
Negatyw czarno-biały 35mm. Potrzebuję to na ten tydzień niestety..

spiritus
04-06-2017, 23:09
Negatyw czarno-biały 35mm. Potrzebuję to na ten tydzień niestety..

Możemy się dogadać.
Wysłałem PW.