Nikoniarze.pl
>
Sprzęt i akcesoria
>
Pozostałe akcesoria
> Głowcia
PDA
Zobacz pełną wersję :
Głowcia
Mikołaj1
24-05-2017, 17:47
Dzień dobry, czy mógłby ktoś podpowiedzieć jaką głowicę wybrać do obiektywu tamron 150- 600 i statywu MANFROTTO MT290 XTRA 3 i aparatu Nikon D5300?
pysson
28-05-2017, 11:55
chyba nie ten dział, przepraszam
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.