PDA

Zobacz pełną wersję : Głowcia



Mikołaj1
24-05-2017, 17:47
Dzień dobry, czy mógłby ktoś podpowiedzieć jaką głowicę wybrać do obiektywu tamron 150- 600 i statywu MANFROTTO MT290 XTRA 3 i aparatu Nikon D5300?

pysson
28-05-2017, 11:55
chyba nie ten dział, przepraszam