Zobacz pełną wersję : Miejscowki
Witam ,zwracam sie z nietypowa prosba ,bede na wakacjach nad morzem-okolice gdyni i prosbe kieruje do uzytkownikow forum: mianowicie chodzi mi o ciekawe miejscowki foto gdyz mieszkam w krakowie i jestem dosc "zielony" jesli chodzi o wybrzeze.Mysle o jakichs fortyfikacjach,molach,torpedowni itp miejscach ciekawych pod wzgledem fotografi. Z gory dziekuje za pomoc
spiritus
23-05-2017, 00:12
Dex chodź tutaj.
Z militarnych:
Babie Doły - toprpedownia
Redłowo - 11 BAS (http://www.fortyfikacje.eksploracja.pl/fr_11bas.htm)
Wystawa plenerowa Muzeum Marynarki i ORP Błyskawica
Na stronce znajdziesz jeszcze kilka ewentualnych pozycji do obejrzenia ;)
Z turystyczno-plenerowych:
Cypel Orłowski i zaraz po drodze masz molo. W tych samych okolicach Park Kolibki.
Bulwar, chociaz tam mega atrakcji nie ma ;)
Teraz jest sezon wycieczkowców (http://www.port.gdynia.pl/pl/wydarzenia/wycieczkowce/746-wycieczkowce-2017), może Ci sie uda upolować jakiegoś jak wpływa do portu. Bardzo fajny widok, tylko przeważnie bardzo z rańca trzeba przyjechać ;)
Mają stawiać koło widokowe, to też można złapać jakieś fajne kadry z góry.
Kamienna Góra, hiper atrakcji to tam nie ma, ale widok jest całkiem sympatyczny, szczególnie o wschodzie słońca.
Polecam wszystko co powyżej wymienił Dex. Jeśli interesuje Cię fotografia urbex - czyli focenie opuszczonych miejsc, to warto zajechać do "zamku" w Łapalicach
To może przy okazji ktoś poleci coś w Gdańsku?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.