PDA

Zobacz pełną wersję : Miejscowki



vienko
22-05-2017, 22:43
Witam ,zwracam sie z nietypowa prosba ,bede na wakacjach nad morzem-okolice gdyni i prosbe kieruje do uzytkownikow forum: mianowicie chodzi mi o ciekawe miejscowki foto gdyz mieszkam w krakowie i jestem dosc "zielony" jesli chodzi o wybrzeze.Mysle o jakichs fortyfikacjach,molach,torpedowni itp miejscach ciekawych pod wzgledem fotografi. Z gory dziekuje za pomoc

spiritus
23-05-2017, 00:12
Dex chodź tutaj.

Dex
23-05-2017, 07:48
Z militarnych:
Babie Doły - toprpedownia
Redłowo - 11 BAS (http://www.fortyfikacje.eksploracja.pl/fr_11bas.htm)
Wystawa plenerowa Muzeum Marynarki i ORP Błyskawica

Na stronce znajdziesz jeszcze kilka ewentualnych pozycji do obejrzenia ;)


Z turystyczno-plenerowych:

Cypel Orłowski i zaraz po drodze masz molo. W tych samych okolicach Park Kolibki.

Bulwar, chociaz tam mega atrakcji nie ma ;)

Teraz jest sezon wycieczkowców (http://www.port.gdynia.pl/pl/wydarzenia/wycieczkowce/746-wycieczkowce-2017), może Ci sie uda upolować jakiegoś jak wpływa do portu. Bardzo fajny widok, tylko przeważnie bardzo z rańca trzeba przyjechać ;)

Mają stawiać koło widokowe, to też można złapać jakieś fajne kadry z góry.

Kamienna Góra, hiper atrakcji to tam nie ma, ale widok jest całkiem sympatyczny, szczególnie o wschodzie słońca.

carolin
23-05-2017, 18:04
Polecam wszystko co powyżej wymienił Dex. Jeśli interesuje Cię fotografia urbex - czyli focenie opuszczonych miejsc, to warto zajechać do "zamku" w Łapalicach

Mane
29-05-2017, 10:06
To może przy okazji ktoś poleci coś w Gdańsku?