Zobacz pełną wersję : Zbigniew Wodecki zmarł :/
spiritus
22-05-2017, 15:56
Kolejny wielki nie żyje :/
Czemu ten '17 rok jest taki dołujący?
https://www.youtube.com/watch?v=SD6vj7yZdJY
Czy naprawdę uważasz, że tytuł wątku jest stosowny do okoliczności?
spiritus
22-05-2017, 17:33
Czy na prawdę uważasz, że tytuł wątku jest stosowany do okoliczności?
U mnie zawsze mówiło się "Zbysiu" na gościa no ale masz racje.
Nawet po śmierci nie uwolni się od tej pszczółki...
Duża strata, szczególnie, że ostatnio miał bardzo dobry okres.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.