PDA

Zobacz pełną wersję : Zbigniew Wodecki zmarł :/



spiritus
22-05-2017, 15:56
Kolejny wielki nie żyje :/
Czemu ten '17 rok jest taki dołujący?


https://www.youtube.com/watch?v=SD6vj7yZdJY

Me_how
22-05-2017, 17:24
Czy naprawdę uważasz, że tytuł wątku jest stosowny do okoliczności?

spiritus
22-05-2017, 17:33
Czy na prawdę uważasz, że tytuł wątku jest stosowany do okoliczności?

U mnie zawsze mówiło się "Zbysiu" na gościa no ale masz racje.

!AGresT
22-05-2017, 18:10
Nawet po śmierci nie uwolni się od tej pszczółki...
Duża strata, szczególnie, że ostatnio miał bardzo dobry okres.