PDA

Zobacz pełną wersję : BRAWO !!!!



Szuwar
18-05-2017, 23:43
Gratulacje dla naszego forumowicza :)

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/znamy-wyniki-konkursu-grand-press-photo-2017-zobacz-nagrodzone-fotografie/xzhhd4m#slajd-9

spiritus
18-05-2017, 23:57
Gratulacje :)

Tutaj wątek gdzie ten forumowicz dzieli się z nami swoimi zdjęciami:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=280055&p=3850024#post3850024

Ostry600
19-05-2017, 06:47
Dołączam się przesyłając wielkie gratulacje. To zaszczyt dla nas móc oglądać Twoje zdjęcia tu na forum zanim zobaczy je świat i za nim zdąży je docenić:)

PiKa
19-05-2017, 09:07
Gratulacje :)

Tutaj wątek gdzie ten forumowicz dzieli się z nami swoimi zdjęciami:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=280055&p=3850024#post3850024
Ale to zdaje się nie za te zdjęcia wygrał?

spiritus
19-05-2017, 09:55
Ale to zdaje się nie za te zdjęcia wygrał?

Nie za te... zdjęcia wysyłane na konkurs nie mogą być chyba nigdzie indzie publikowane.

krzysztofz24
19-05-2017, 11:18
Gratulacje :)

Tutaj wątek gdzie ten forumowicz dzieli się z nami swoimi zdjęciami:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=280055&p=3850024#post3850024

A kiedys sie nawet wieksza iloscia zdjec dzielil...w watku Analogowi Ortodoksi.
Ale niestety wg "administracji" forum watek nie przystawal do standardow forum.
Nie chce rozkrecac jakiejs jazdy czy drzec szat.
Ale w niektorych wypadkach warto zrobic wyjatek, zeby np moc ogladac wiecej takich zdjec jak powyzsze...
Ale co bylo to se ne vrati.

P.s Oczywiscie gratulacje dla autora.

spiritus
19-05-2017, 11:45
A kiedys sie nawet wieksza iloscia zdjec dzielil...w watku Analogowi Ortodoksi.
Ale niestety wg "administracji" forum watek nie przystawal do standardow forum.
Nie chce rozkrecac jakiejs jazdy czy drzec szat.
Ale w niektorych wypadkach warto zrobic wyjatek, zeby np moc ogladac wiecej takich zdjec jak powyzsze...
Ale co bylo to se ne vrati.

P.s Oczywiscie gratulacje dla autora.

Na ten temat to z Tobą nie podyskutuję bo nawet wątku nie znam... słyszałem jedynie, że został zamknięty bo były tam jakieś wojny czy coś. Nie widziałem go i nie wiem gdzie szukać nawet.

pawl_s
19-05-2017, 14:32
Gratulacje!