Zobacz pełną wersję : RIP Chris...:(((
maniak666
18-05-2017, 10:22
http://gwiazdy.wp.pl/chris-cornell-nie-zyje-mial-52-lata-6123903742781569a
kurna zmarł Chris Cornell... Szlag..
Soundgarden, Audioslave i kilka innych...
sorry, gdzis to musiałem napisac..
Wielka szkoda.
Niesamowity wokal, rewelacyjne kompozycje...szkoda:(
myślałem ze to żart jakis głupi, ale niestety nie.
Co za głos... strata ogromna..
spiritus
18-05-2017, 10:40
Jeden z najlepszych głosów :/
Szkoda
https://www.youtube.com/watch?v=3mbBbFH9fAg
Mało z krzesła nie spadłem, wielka szkoda, niesamowity artysta...
no i znana przyczyna
http://muzyka.onet.pl/rock/chris-cornell-popelnil-samobojstwo/fks1f3
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.