ajt
13-05-2017, 20:59
Przypomniałem sobie niedawno pewien film, który bym chętnie jeszcze raz obejrzał, ale nijak nie mogę sobie przypomnieć ani tytułu, ani żadnego nazwiska aktora....
Film był jakieś 10+ lat temu w TVP w "Kocham kino". Bohaterem jest młody człowiek, który chce zostać malarzem, ale ojciec widzi w nim następcę w firmie. Ów młodzieniec z jakiegoś powodu dostaje ciekawe zadanie: ma dostarczyć paczkę na jakieś odległe zadupie. No i jedzie swoim czerwonym kabrioletem, zabiera dziwnego autostopowicza, przytrafiają mu się rozmaite przygody. Cała ta wyprawa jest trochę w konwencji fantasy. Mógłbym przytoczyć jeszcze kilka szczegółów, jakie zapamiętałem, ale może wystarczy :)
Ktoś coś kojarzy?
Film był jakieś 10+ lat temu w TVP w "Kocham kino". Bohaterem jest młody człowiek, który chce zostać malarzem, ale ojciec widzi w nim następcę w firmie. Ów młodzieniec z jakiegoś powodu dostaje ciekawe zadanie: ma dostarczyć paczkę na jakieś odległe zadupie. No i jedzie swoim czerwonym kabrioletem, zabiera dziwnego autostopowicza, przytrafiają mu się rozmaite przygody. Cała ta wyprawa jest trochę w konwencji fantasy. Mógłbym przytoczyć jeszcze kilka szczegółów, jakie zapamiętałem, ale może wystarczy :)
Ktoś coś kojarzy?