Zobacz pełną wersję : STAR CONFLICT - ktoś gra?
Jak w temacie - ktoś gra w tę gierkę ?
Coś podobnego do Dreadnought.
Graficznie chyba gorzej ale może lepiej się gra niż tego dreadnought'a, który jest beznadziejny pod względem zbilansowania jednostek, doboru drużyn i jeszcze długo by tak wyliczać :)
balans starć jest problematyczny
Teraz wprowadzono statki "obcych" które mają takie właściwości ze czasem mam ochotę ciepnac kalwiaturą za okno
Bo przecież wiadomo, że jedyne różnice między Ziemianami a obcymi to uszy i nosy ;)
PiKa to bardzo głębokie a nawet odkrywcze powiedziałbym... ale wiesz o co chodzi czy tak tylko byle coś napisać?
Żartowałem sobie. Widocznie nie załapałeś referencji.
Widocznie nie załapałeś referencji.
????
Nie rozumiem
To był żart ze Star Treka
acha
jakoś musze to przeżyć
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.