PDA

Zobacz pełną wersję : STAR CONFLICT - ktoś gra?



fafniak
09-05-2017, 21:23
Jak w temacie - ktoś gra w tę gierkę ?

pil74
12-05-2017, 22:16
Coś podobnego do Dreadnought.
Graficznie chyba gorzej ale może lepiej się gra niż tego dreadnought'a, który jest beznadziejny pod względem zbilansowania jednostek, doboru drużyn i jeszcze długo by tak wyliczać :)

fafniak
12-05-2017, 23:22
balans starć jest problematyczny
Teraz wprowadzono statki "obcych" które mają takie właściwości ze czasem mam ochotę ciepnac kalwiaturą za okno

PiKa
13-05-2017, 13:21
Bo przecież wiadomo, że jedyne różnice między Ziemianami a obcymi to uszy i nosy ;)

fafniak
18-05-2017, 09:23
PiKa to bardzo głębokie a nawet odkrywcze powiedziałbym... ale wiesz o co chodzi czy tak tylko byle coś napisać?

PiKa
18-05-2017, 12:01
Żartowałem sobie. Widocznie nie załapałeś referencji.

fafniak
20-05-2017, 18:16
Widocznie nie załapałeś referencji.
????
Nie rozumiem

PiKa
20-05-2017, 19:03
To był żart ze Star Treka

fafniak
20-05-2017, 22:38
acha
jakoś musze to przeżyć