Zobacz pełną wersję : Kamuflaż - siatki maskujące do fotografii przyrodniczej
Cześć,
zapraszamy do obejrzenia filmiku, w którym opisujemy nasze doświadczenia z różnymi siatkami maskującymi - szale snajperskie, płachty wojskowe, siatki 3D... Wady i zalety różnych siatek.
https://www.youtube.com/watch?v=7fpnKW36RoA
Może jakaś dyskusja się rozwinie?
Pozdrawiamy
Agnieszka i Włodek Bilińscy
czomolungma
21-03-2018, 22:35
Włodku gdzie można nabyc taką płachtę jaka występuje na filmie w 6 minucie i 7 sekundzie ?
nikoniarz
21-03-2018, 22:37
Włodku gdzie można nabyc taką płachtę jaka występuje na filmie w 6 minucie i 7 sekundzie ?
Może tu coś znajdziesz https://www.militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=maskuj%C4%85ca
Włodku gdzie można nabyc taką płachtę jaka występuje na filmie w 6 minucie i 7 sekundzie ?
Chyba kiedyś były w Decathlonie, a poza tym poszukaj pod hasłem szal snajperski, bywają podobne, choć chyba nie kwadratowe, ale może to lepiej.
To to?
https://www.specshop.pl/pol_pm_Mil-Tec-Osobista-siatka-maskujaca-Woodland-12625020-1396_1.jpg
źródło (https://www.specshop.pl/product-pol-1396-Mil-Tec-Osobista-siatka-maskujaca-Woodland-12625020.html)
190x90cm rozmiar.
Podobny, ale nasz ma rozmiar bardziej zbliżony do kwadratu, bo ma 120x150 cm. Właśnie zmierzyłem :-)
Włodek
Pewnie od producenta zależy. Kiedyś na all mi 2m x 2m mignęło.
A jeszcze tak zapytam. Jaki jest rozmiar oczka w tym?
Pewnie od producenta zależy. Kiedyś na all mi 2m x 2m mignęło.
A jeszcze tak zapytam. Jaki jest rozmiar oczka w tym?
W naszym około 2.5 mm
https://www.enjoyyourcamera.com/Naturfotografie/Tarnung-Camouflage:::483_282.html albo tu https://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%9 5%C3%91&url=search-alias%3Dclothing&field-keywords=camouflage+-+tarnnetz&rh=n%3A77028031%2Ck%3Acamouflage+-+tarnnetz&ajr=2
Uwielbiam fotografować przyrodę… jako kamuflaż (https://www.taniemilitaria.pl/blog/jak-opanowac-sztuke-kamuflazu/) używam również siatek maskujących… sprawdzają się znakomicie…są wygodne i bardzo użyteczne… zdjęcia wychodzą fantastycznie…
Szydlarz
05-12-2019, 12:14
Ostatnio zaopatrzyłem się w kamuflaż z firmy Solognac. Kurtka, spodnie i komin. Zestaw fajny bezszelestny a zarazem dobrze chroni przed zimnem (teraz przy temperaturach 0 czy -2 stopnie pod kurtką mam koszulkę na króti rękawek) i wiatrem a i w ciepłe dni fajnie odprowadza ciepło przez specjalne siatki przy pachwinach. Spora ilość kieszeni na duży plus a materiał nie rozrywa się przy kontakcie z jerzynami czy innymi zakrzaczeniami.
34450
czapajew24
11-12-2019, 13:43
Fajnie to wygląda, ile zapłaciłeś za komplet?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.