PDA

Zobacz pełną wersję : [KRAKÓW] -> GÓRY - szukam ludzi na wypady



ensei_tankado
08-05-2017, 11:58
Cześć, powiem prosto z mostu. Szukam osoby która jest chętna na wypad w góry. Głównie z zamysłem robienia nocnych zdjęć i timelapse. Nie znam nikogo takiego i mało mam okazji do focenia. Wyjazd mało turystyczny, a bardziej fotograficzny. Idealnie dla mnie to wyjechać w piątek wieczorem i wrócić w sobotę nad ranem. Jacyś chętni? Sam nie jestem ekspertem, ale w miarę możliwości pomogę. Jak coś mam dobry statyw i wężyk spustowy z funkcją timelapse. Pozdrawiam :)

4ndr3w
09-05-2017, 07:31
Jak posiadasz konto na "fejsie" to tam są grupy na których ludzie szukają towarzystwa/transportu na wypad w góry. Choć powiem ci że lepiej jest jechać samemu, cisza spokój i wybierasz sobie teren oraz trasy jakie chcesz.

ensei_tankado
09-05-2017, 15:35
Tak, ale w kupie raźniej. Nie zależy mi na spokoju, bo nie żyję w stresie. Bardziej martwię się o sprzęt który swoje kosztuje.

4ndr3w
25-05-2017, 17:53
O jaki sprzęt ci chodzi?? Foto?

Jarkod
25-05-2017, 22:50
A w które góry i kiedy?

dvd_100
11-06-2017, 18:34
Może o ja się podłącze. Byłby ktoś chętny między 17 a 22 czerwca 'popstrykac' góry szczególnie wschody i zachody. Jedziemy z Warszawy neobusem do Ustrzyk górnych i tam się zatrzymujemy na 4 dni.

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka