PDA

Zobacz pełną wersję : W jaki sposób przesyłane są dane przez USB?



spiritus
08-05-2017, 09:49
Siema

Tak, wiem, że śmieszne pytanie ale potrzebuję znać na nie odpowiedź. Pytam wszędzie to i tu... w sieci mi się nie udało znaleźć.

Otóż w jaki sposób się to odbywa? Poprzez impuls elektryczny binarnie czy jak? Chodzi mi dokładnie o to jak to przebiega... nie, że idzie to zielonym kabelkiem :D

GonzoG
08-05-2017, 09:58
Tak samo jak wszystkie dane w komputerze - sygnałem cyfrowym.

stachmuszel
08-05-2017, 10:03
Transmisja szeregowa w paczkach danych.
Dokładny opis.
http://www.usb_pr.republika.pl/menu6.htm

spiritus
08-05-2017, 17:57
Dzięki chłopy :)

Myślałem, że będę miał takie pytanie na obronie ale na szczęście nie :D

ksh
08-05-2017, 18:01
Polecam https://www.youtube.com/watch?v=qr4JiXw0L14

spiritus
08-05-2017, 18:07
Już nie trzeba... ale niech zostanie :D

Dzięki :)