PDA

Zobacz pełną wersję : Kto używa konta gmail?



manfred
30-04-2017, 09:04
Nie używam zewnętrznego konta programu aplikacji do gmail. Tylko tą która posiada Google. Mam pytanie jak zgrupować listy od jednego dostawcy i usunąć je. Np emaile z forum nikoniarze chciałbym jednorazowo wszystkie usunąć. Za pomoc dziękuję.

spiritus
30-04-2017, 09:07
Ja dla nikoniarzy sobie ustawiłem etykietę i zbierają mi się do jednego miejsca (coś jak taki folder inny niż "odebrane" czy "spam").

manfred
30-04-2017, 09:12
No ale dalej widzę te listy w głównym oknie? Bo jeśli potem muszę skakać po folderach to raczej jest uciążliwe.

spiritus
30-04-2017, 09:24
Jak stworzysz etykietę dla danego dostawcy to możesz sobie to ustawić zaraz pod odnośnik ODEBRANE. Wtedy jak chcesz coś od nikoniarzy to tylko to widzisz.
Później Ci mogę screena wysłać

manfred
30-04-2017, 09:34
Dzięki. Ale też pod belką "wyszukiwanie" jest rozszerzenie i tam jest zakłada gdzie można wpisać wybrane słowo i szukać do roku wstecz . To tez jest dla mnie pomocne.

ljmedia
30-04-2017, 10:38
polecam:
https://support.google.com/mail/answer/7190?hl=pl

i potem zaznacz i do kosza