PDA

Zobacz pełną wersję : Ktokolwiek Widział



Stradivarius
30-04-2017, 08:45
Mam prośbę zaginął mi syn w piątek wieczorem w Sosnowcu, ktokolwiek by go widział proszę o kontakt. Można też poszukać mnie na FB Rajmund Smyczek i udostępniać posty o zaginięciu.Nie wiem jak tu wklejać zdjęcia.http://www.facebook.com/shares/view?id=1421759614551793&overlay=1&notif_t=story_reshare&notif_id=1493500418429254 (http://https://www.facebook.com/shares/view?id=1421759614551793&overlay=1&notif_t=story_reshare&notif_id=1493500418429254)

spiritus
30-04-2017, 08:57
Ta witryna jest nieosiągalna.

Jeżeli chcesz pokazać zdjęcie syna to kliknij na nie prawym przyciskiem myszy i kliknij pokaż obraz w nowej karcie... dopiero wtedy będziemy mogli zobaczyć zdjęcie.
zbyszekD7000 Ty z Sosnowca... może napotkasz.

Powodzenia w szukaniu :)



EDIT:
Może jakieś znaki szczególne? W co ubrany itp...

Stradivarius
30-04-2017, 09:09
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18199577_1421992537861834_2716765659826229649_n.jp g?oh=d20adfe11268388b05e67766a3b8f4a0&oe=59BC32F7)

- - - - kolejny post - - - - - -

Dziękuję