Zobacz pełną wersję : Mały plecak foto-trekkingowy
Dziubson
25-04-2017, 19:37
Cześć wszystkim, pytanko mam do Was.
Chcę kupić mały plecak foto-trekkingowy. Mój sprzet to D7100 z podpiętym sigma 17-50, myślicie że poniższy plecak zmieści go w tej foto-komorze? Ktoś go używał albo poleci coś w podobie? Cena najlepiej poniżej 400zł (ten lowepro w innych sklepach jest za 379zł).
Z góry wielkie dzięki za wszelką pomoc i serdecznie pozdrawiam :)
http://www.torbylowepro.pl/plecak-lowepro-photo-sport-bp-200-aw-ii.html
nikoniarz
25-04-2017, 21:30
Cześć wszystkim, pytanko mam do Was.
Chcę kupić mały plecak foto-trekkingowy. Mój sprzet to D7100 z podpiętym sigma 17-50, myślicie że poniższy plecak zmieści go w tej foto-komorze? Ktoś go używał albo poleci coś w podobie? Cena najlepiej poniżej 400zł (ten lowepro w innych sklepach jest za 379zł).
Z góry wielkie dzięki za wszelką pomoc i serdecznie pozdrawiam :)
http://www.torbylowepro.pl/plecak-lowepro-photo-sport-bp-200-aw-ii.html
Mam ten plecak. Wejść wejdzie ten zestaw, ale mało komfortowo będzie się go wkładać. A w innych sklepach to może być wersja I, no chyba, że mocno spadł już z ceny (ja kupowałem dawno...).
Zmieści się spokojnie, do tego jeszcze ze 2 inne szkła wejdą :) Sam używam poprzednią wersję tego plecaka (Lowepro Photo Sport 200 AW) i jest w porządku. Do komory fotograficznej wkładam D610 z założonym 16-35/4G + Sigma 35/1.4 i Nikkor 85/1.8G lub Nikkor 70-300G VR zamiast dwóch poprzednich szkieł. Nie wiem jak w wersji II, ale w moim jak się dużo napakuje innych rzeczy to wtedy w komorze fotograficznej robi się ciasno i nie jest tak łatwo wkładać i wyjmować aparat. Jednak ja praktycznie zawsze mam aparat na zewnątrz, a w plecaku tylko obiektyw(y).
nikoniarz
25-04-2017, 21:47
Wersja II jest ciasna. D300 + T28-75 wchodzi na styk... D3 + N50/1.8 wogóle..
Dziubson
26-04-2017, 08:30
Dzięki za odpowiedzi. Nie znalazłem żadnej alternatywy, więc zamawiam, najwyżej będzie zwrot.
nikoniarz
26-04-2017, 08:38
Jak się wstrzymasz to do wieczora podeślę zdjęcie jak się "wykłada" D300 w środku. D7100 jest mniejszy, więc gorzej nie będzie.
Hm.. a patrzyłeś na https://www.manfrotto.com.pl/plecak-off-road-hiker-30l-niebieski lub 20l? ;)
Dziubson
26-04-2017, 09:50
nikoniarz, byłoby miło zobaczyć na fotce, jakbyś dał radę, dzięki
smogg9, ten manfrotto rzeczywiście ciekawy, też mu się przyjrzę :)
nikoniarz
26-04-2017, 16:46
https://dl.dropboxusercontent.com/s/6gue39z9pcbvpf6/WP_20170426_16_30_52_Raw.jpg?dl=0
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/6gue39z9pcbvpf6/WP_20170426_16_30_52_Raw.jpg?dl=0)
https://dl.dropboxusercontent.com/s/g4asnusd8b2yz3c/WP_20170426_16_29_55_Raw.jpg?dl=0
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/g4asnusd8b2yz3c/WP_20170426_16_29_55_Raw.jpg?dl=0)
Na drugim zdjęciu bez tulipana, gdyż z nim aparat wystaje na tyle, że skutecznie uniemożliwia zamknięcie kieszeni...
Dziubson
26-04-2017, 20:58
Dzięki! Zamawiam, najwyżej będzie zwrot :)
Dziubson
27-04-2017, 20:12
Aparat z obiektywem się zmieścił, przegródką można jeszcze oddzielić troszkę miejsca na np. ładowarkę/lampę. Gdyby ktoś pytał - polecam, fajny plecaczek ;)
nikoniarz
27-04-2017, 20:26
Fajnie, że jesteś zadowolony... Ile masz wzrostu?
Dziubson
27-04-2017, 22:16
178, wysoki nie jestem. Przy większym wzroście może już nie być tak komfortowo, ale mi naprawdę podpasował, potrzebowałem czegoś takiego niedużego.
nikoniarz
27-04-2017, 22:28
178, wysoki nie jestem. Przy większym wzroście może już nie być tak komfortowo, ale mi naprawdę podpasował, potrzebowałem czegoś takiego niedużego.
To jest bardzo krótki/niski plecak... Wyższe osoby muszą dość mocno wydłużyć paski naramienne, by pas biodrowy był tam gdzie być powinien. Ja go używam na rowerze w dość ekstremalnym terenie i muszę przyznać, że jest wyjątkowo stabilny i dość wygodny. Dość- dlatego, że używanie go znacznie załadowanego (aparat, jakieś ciuchy, części zamienne, prowiant, 2-litrowy Camelbak) nie jest perfekcyjne w kwestii komfortu. Po prostu nie jest przeznaczony do "pracy" na zgiętych plecach. Ale zakupu raczej nie żałuję- to mój drugi "sportowy" plecak Lowepro którego dość intensywnie używam bez obrzydzenia.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.