PDA

Zobacz pełną wersję : aparat Nikon + obiektyw - znaleziono w pociągu



m737
17-04-2017, 22:44
wklejam info z grupy na fb :

"Jeśli ktoś z Wrocławia bądź Krakowa kto podróżował dzisiaj (17.04.2017) pociągiem na trasie Kraków Główny - Wrocław Główny w godzinach 18:00 - 21:30
zgubił aparat Nikon wraz z obiektywem i torbą to informuję, że owa zguba została przekazana do biura rzeczy znalezionych PKP IC.
Szkoda żeby aparat został potem zniszczony jeśli nikt się nie zgłosi po niego :) "

autor : Wojciech Jóźwiszyn

grzehuu
17-04-2017, 23:17
są jeszcze uczciwi ludzie na tym świecie... :)