m737
17-04-2017, 22:44
wklejam info z grupy na fb :
"Jeśli ktoś z Wrocławia bądź Krakowa kto podróżował dzisiaj (17.04.2017) pociągiem na trasie Kraków Główny - Wrocław Główny w godzinach 18:00 - 21:30
zgubił aparat Nikon wraz z obiektywem i torbą to informuję, że owa zguba została przekazana do biura rzeczy znalezionych PKP IC.
Szkoda żeby aparat został potem zniszczony jeśli nikt się nie zgłosi po niego :) "
autor : Wojciech Jóźwiszyn
"Jeśli ktoś z Wrocławia bądź Krakowa kto podróżował dzisiaj (17.04.2017) pociągiem na trasie Kraków Główny - Wrocław Główny w godzinach 18:00 - 21:30
zgubił aparat Nikon wraz z obiektywem i torbą to informuję, że owa zguba została przekazana do biura rzeczy znalezionych PKP IC.
Szkoda żeby aparat został potem zniszczony jeśli nikt się nie zgłosi po niego :) "
autor : Wojciech Jóźwiszyn