Zobacz pełną wersję : Wesołych Świąt!
madebyzosiek
15-04-2017, 11:41
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/04/DSC_0082-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/f1nzrm64h333qae/DSC_0082.jpg)
Radosnych, smacznych i mokrych :)
Dzięki Tomku, Tobie również Wesołych i Spokojnych Świąt oraz pozostałym kolegom i koleżankom.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17952452_764336680395655_6726769038215230224_n.jpg ?oh=b2a1626a1342760455ec63d371a71012&oe=59564EF6)
:)
hoopoe61
15-04-2017, 17:17
Miłych i pogodnych Świąt Tomku! :-) Najlepsze życzenia dla wszystkich forumowiczów!
Adminom, modom i wszystkim zaglądającym na forum - pogodnych i wiosennych Świąt!
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.