manfred
14-04-2017, 14:32
Nie wiem jak odliczyć darowiznę od dochodu i jak to wpisać w pit 37. W myśl tego artykułu
http://pit.infor.pl/dzial/rozliczenia_osob_fizycznych/darowizny/671720,2,Jak-odliczyc-darowizny-w-zeznaniu-rocznym-PIT.html można odliczyć tylko 6 %. Moja darowizna na rzecz organizacji to 1200 PLN. W takim razie jak obliczyć ile będe miał zwrotu?
http://pit.infor.pl/dzial/rozliczenia_osob_fizycznych/darowizny/671720,2,Jak-odliczyc-darowizny-w-zeznaniu-rocznym-PIT.html można odliczyć tylko 6 %. Moja darowizna na rzecz organizacji to 1200 PLN. W takim razie jak obliczyć ile będe miał zwrotu?