PDA

Zobacz pełną wersję : laptop Lenovo 300-17ISK czy Lenovo 700-17ISK



sisco7
13-04-2017, 08:48
Witam
Zastanawiam się na tymi laptopami
http://www.komputronik.pl/product/367596/lenovo-300-17isk-80qh00aupb-8gb.html?fromVariant=1
i
http://www.komputronik.pl/product/349626/lenovo-700-17isk-80rv0080pb-.html

Komputer będzie używany głownie w czasie urlopu do grafiki 2d Corel illustrator czasami Photoskop
Nie gram w gry, do internetu używam tablet, telefon.
Czy warto dokładać 1000 zł, może polecacie coś innego
Pozdrawiam

Ostry600
13-04-2017, 09:29
Tańsza opcja ma błyszczącą matrycę. Dla mnie całkowita dyskwalifikacja.
Jeżeli ma służyć do obróbki zdjęć i grafiki warto pomyśleć o matrycy IPS. Polecam Lenovo Y700.

sisco7
13-04-2017, 09:37
grafika głównie wektorowa, ma na nim sprawnie chodzić illustrator, corel

Ostry600
13-04-2017, 10:07
Nie znam ilustratora. Pracuję dużo na Corel Draw x7. W przypadku grafiki wektorowej karta graficzna ma marginalne znaczenie. Najważniejszy będzie tu procesor i pamięć RAM. Oba mają i7 szóstej generacji - to dobrze - ale tańszy ma DDR3. Do obsługi tych procków powinno być DDR4. 8GB ramu to takie minimum.

Tobiasz Piotrowski
22-04-2017, 23:49
Oczywiscie,Lenovo 700-17ISK