GrzegorzPPP
01-06-2007, 18:17
Witam!
2 dni temu zamówiłem na allegro kartę sandiska 4GB ULTRA II. Dziś do mnie przyszła, więc postanowiłem sprawdzić jej pochodzenie.
Według tej strony http://martybugs.net/articles/fakesandisk.cgi moja karta jest w większości oryginalna. Ale nie do końca. Ponadto porównałem ją z moją 1GB Ultra II(kupiona w MM) i również trochę się różnią konkretnie tym:
1 GB
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2007/06/09aa15a1167fc4ab-2.jpg
źródło (www.fotosik.pl)
4GB
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2007/06/c975bc9b6b12e2a3-2.jpg
źródło (www.fotosik.pl)
Dodam jeszcze że na instrukcji obsługi mam pięczątkę śmietnika (identyczny jak na karcie) jest on mały, ale też mnie to nie pokoi. Kartę kupiłem za 189,00 więc nie była to jakaś straszna okazja. Sklep od którego kupiłem ma prawie same pozytywne komentarze.
Czy można sprawdzić jakoś na stronie producenta czy mój egzemplarz jest oryginalny??
Aha, jeszcze jedno szybkość kart na oko jest taka sama.
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi
2 dni temu zamówiłem na allegro kartę sandiska 4GB ULTRA II. Dziś do mnie przyszła, więc postanowiłem sprawdzić jej pochodzenie.
Według tej strony http://martybugs.net/articles/fakesandisk.cgi moja karta jest w większości oryginalna. Ale nie do końca. Ponadto porównałem ją z moją 1GB Ultra II(kupiona w MM) i również trochę się różnią konkretnie tym:
1 GB
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2007/06/09aa15a1167fc4ab-2.jpg
źródło (www.fotosik.pl)
4GB
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2007/06/c975bc9b6b12e2a3-2.jpg
źródło (www.fotosik.pl)
Dodam jeszcze że na instrukcji obsługi mam pięczątkę śmietnika (identyczny jak na karcie) jest on mały, ale też mnie to nie pokoi. Kartę kupiłem za 189,00 więc nie była to jakaś straszna okazja. Sklep od którego kupiłem ma prawie same pozytywne komentarze.
Czy można sprawdzić jakoś na stronie producenta czy mój egzemplarz jest oryginalny??
Aha, jeszcze jedno szybkość kart na oko jest taka sama.
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi