PDA

Zobacz pełną wersję : Wrocław



taz zwierzak
04-04-2017, 21:24
Witam poszukuje kogos kto posiada zdiecia w postaci RAW Wrocławia. Zdjecia nocne i godzina 5 rano :)
Zdjecia nie musza być super jedynie podkładka by nie smucić trzy dni urlopowe na zdjeciach a mieć czas dla siebie :0
Racjonalnie rzecz biorac rozumiem że wszystko ma swoja cene.

smogg9
04-04-2017, 22:22
Nie rozumiem o co chodzi :D

Kurtz
04-04-2017, 22:25
Pewnie żonie trzeba coś pokazać po powrocie z delegacji, bo się podejrzliwa robi :P

spiritus
04-04-2017, 22:30
Człowiek nakłamał, że był w delegacji no i potwierdzić jakoś trzeba :D

Assire
04-04-2017, 22:55
Coś by się tam znalazło... ;) Dworzec, politechnika, jakieś spacerowe pstryki znad odry. Co potrzebujesz, można pójść i obfocić. Jest popyt, jest podaż :D

smogg9
05-04-2017, 16:09
Człowiek nakłamał, że był w delegacji no i potwierdzić jakoś trzeba :D

Haha, napisane w taki sposób że nie mogłem za bardzo zakumać ;)
Niemniej jednak podejmuję się wyzwania, za odpowiednią kwotę mogę być gdzie chcesz we Wrocławiu o 5 rano :D