PDA

Zobacz pełną wersję : Urządzenie kawałka pokoju.



Szymkowski
23-03-2017, 20:54
Dzień doberek!
Wiem, że to nie forum o wystroju wnętrz, ale chciałbym, aby ktoś może podrzucił pomysł jak urządzić kawałek pokoju widoczny na zdjęciu?
Interesuje mnie styl Jack Daniel, Rock/Metal. Może jakieś ciekawe oświetlenie, półka? Tam u góry w rogu jest gniazdo elektryczne na przycisk, więc zasilanie czegoś jest. Dodam, iż chodzi mi o kawałek, gdzie ściana pomalowana jest na szaro. Gitara zostaje. Reszta pusta. Długość ok. 2,05m.



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://files.tinypic.pl/i/00884/prp2bocp80rt.jpg)

spiritus
23-03-2017, 22:03
hmm??



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/03/92a6e321d317be3172030c3a2a44fdc9-2.jpg
źródło (https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/92/a6/e3/92a6e321d317be3172030c3a2a44fdc9.jpg)

Szymkowski
23-03-2017, 22:13
Hm... z tą czerwienią nie za bardzo :D.

Dex
23-03-2017, 22:16
Zamień czerwień na purpure :D

Rower tak sobie smutno stoi - walnij go na sciane, do tego troche świeczek będzie lodzio miodzio :mrgreen:

Szymkowski
24-03-2017, 07:33
Roweru nie będzie, tam nie ma nic, tylko podłoga i ściana..
Może komuś po prostu kiedyś rzuciły się w oczy jakieś ciekawe oświetlenie, półka na butelki, efektowne, pasujące do tematyki plakaty/ramki na zdjęcia...

Dex
24-03-2017, 08:50
U mnie pewnie by stanęło coś masywnego by książki poupychać ;) Ale skoro o plakacie mowa, to moze namalować coś na ścianie? Eddie by był ciekawy skoro obok zaraz gitara ;)

moshica
24-03-2017, 09:07
Może jakiś piecyk Peavey'a albo Marshalla lub Orange'a i na nim coś poukładać ?

spiritus
24-03-2017, 09:46
Ja mam pomysł co z kąta może "wychodzić" po suficie. Wielki pająk w kącie i pajęczyna w stronę pokoju :D

moshica
24-03-2017, 10:57
Ech Spiritus, kolega na poważnie chce coś "gitarowo" stworzyć a TY mu proponujesz rodzinę Adamsów ;-) katafalk już był, straszne rzeczy tu wychodzą ;-)

R
24-03-2017, 11:06
hmm swietne miejsce na kabine prysznicowa

Merde
24-03-2017, 11:22
Ja bym tam wsadził perkusję :-)

R
24-03-2017, 11:25
a na ch... (olere) Ci perkusja w kabinie prysznicowej?

spiritus
24-03-2017, 11:32
Ech Spiritus, kolega na poważnie chce coś "gitarowo" stworzyć a TY mu proponujesz rodzinę Adamsów ;-) katafalk już był, straszne rzeczy tu wychodzą ;-)

Kiedy ja z tym na poważnie mówiłem... gdzieś widziałem i wyglądało ciekawie :)


Doobra. Malarzem za dobrym nie jestem ale coś wymodziłem. Liczę na naj :D



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/03/gotjpg_assxpwa-1.jpg
źródło (http://s2.ifotos.pl/img/gotjpg_assxpwa.jpg)


P.S. Wokalista z zespołem Touretta


- - - - kolejny post - - - - - -


Ja bym tam wsadził perkusję :-)

Też miałem właśnie proponować :D

moshica
24-03-2017, 11:36
Spiritus bardzo dobry realizatorsko pomysł, w rogu ten gitarowy piecyk, Twoja propozycja malunku i coś na poprawę humoru z otwieranego szynku. Kolega Szymkowski będzie miał świetną enklawę w swoich 4 ścianach ;-)

Szymkowski
24-03-2017, 13:12
Ja pierdziu... :)
Widzę faktycznie trzeba było konto założyć na innym forum specjalnie do tego wątku :D.

Spodobał mi się pomysł z Eddiem na ścianie... to by było mega. Tylko teraz trzeba poszukać kogoś, kto by to wykonał ;).

spiritus
24-03-2017, 13:21
Ja pierdziu... :)
Widzę faktycznie trzeba było konto założyć na innym forum specjalnie do tego wątku :D.

Spodobał mi się pomysł z Eddiem na ścianie... to by było mega. Tylko teraz trzeba poszukać kogoś, kto by to wykonał ;).


Bo tak naprawdę nikoniarze to forum wielotematyczne... fotografia to tylko przykrywka :D

Własnie... zapomniałem o Eddim. Dex słusznie napisał :)
Ja mam swojego trochę mniejszego... kolega mi na drukarce 3D wykonał :)

pil74
27-03-2017, 23:21
Dzień doberek!
Interesuje mnie styl Jack Daniel, Rock/Metal. Może jakieś ciekawe oświetlenie, półka? Tam u góry w rogu jest gniazdo elektryczne na przycisk, więc zasilanie czegoś jest..
Ja bym tam wstawił lodówkę.
Spełni ona wszystkie Twoje wymagania.
Gniazdko już masz do podłączenia. W lodówce masz masę ciekawych półeczek itp. W tych nowych masz nawet ciekawe ledowe oświetlenie.
Idąc dalej, drzwi lodówki są obite stalową blachą, więc styl Metal masz. Do lodówki powstawiałbym piwko, Jacka Danielsa i reszta stylu też załatwiona.
Praktyczność rozwiązania niezaprzeczalna.
Aha, gitarę był wpakował na lodówkę, albo przymocował do boku.
:)

abdul
05-04-2017, 12:07
Robiłem taką półkę w oparciu o płyty gipsowo-kartonowe. Jeżeli chodzi o koszta, to nie było to jakoś ekstremalnie dużo, więcej czasu spędziłem na samym montażu. Półka wewnętrzna sprawuje się naprawdę bardzo dobrze. Jest też wytrzymała, spokojnie utrzymuje książki. Wygląda to mniej więcej jak na tym zdjęciu: http://atlasfachowca.pl/sites/default/files/user-9329/realizacja/338829/100_1105.jpg tylko że półki nie są tak pokombinowane :) Na http://www.siniat.pl/pl-pl/centrum-wiedzy/buduj-z-nami/jak-wykonac-polki-z-plyt-gipsowych jest dosyć jasno opisana procedura jak coś takiego postawić.