PDA

Zobacz pełną wersję : Jak nazywa się ten fotograf



Brassai
21-03-2017, 12:56
Wczoraj tj. 20.03.2017, jadą samochodem, usłyszałem w radiu (chyba pr. 2) jakby zapowiedź audycji lub wystawy fotografa, chyba amerykańskiego, który jakoś szybko zrobił karierę, miał dużo szczęścia, i była taka anegdotka, że pierwsze ważne zlecenie zepsuł, bo prześwietlił wszystkie zdjęcia, poza jednym, i tylko to jedno zaniósł klientowi, ale spodobało się na tyle, że posypały się kolejne zlecenia, czy coś w tym stylu. Jak on się nazywał (nie mogę sobie przypomnieć), może ktoś, słuchał tej audycji?

Ostry600
21-03-2017, 15:23
To był oczywiście Gordon Parks a przypadek z podwójnym naświetleniem wszystkich poza jednym zdjęciem wydarzył się podczas sesji dla domu mody Franka Murphy'ego chyba w latach czterdziestych.

matbe
21-03-2017, 15:25
Wystawa w Zachęcie, jak najbardziej warta obejrzenia.

Brassai
21-03-2017, 17:19
O Dzięki, poszło szybciej niż myślałem, pisałem nawet do redakcji dwójki, ale nie wiedzieli.

Ostry600
21-03-2017, 17:28
Forum to niezrownane źródło informacji:)

spiritus
21-03-2017, 17:29
Forum to niezrownane źródło informacji:)

Proste :)
Na fb nikt by nie wiedział :D

fafniak
21-03-2017, 18:34
POLECAM !!!! Wystawa jest bombowa

ojmichal
30-03-2017, 13:04
Do kiedy wystawa będzie?
Przeczytałem historię gościa i chętnie bym się wybrał, bo na szczęście niedaleko jeszcze :)

KGR78
20-04-2017, 16:16
Jakby się ktoś jeszcze interesował...

https://zacheta.art.pl/pl/wystawy/gordon-parks

Wystawa do 21.05.2017.