PDA

Zobacz pełną wersję : [pytanie] Indie - chętny?



jeras
01-06-2007, 11:23
Witam!

Szukam chętnego/chętną/chętnych na wyprawę do Indii:)

Planuję wylot 18, bądź 21 sierpnia z Warszawy powrot odpowiednio 18/21 września przy czym jestem elastyczny na przesunięcia kilku dniowe pod warunkiem że bilet nie będzie droższy.
Cena biletu lotniczego 1924,18zł wraz z opłatami lotniczymi.
Ktoś ma ochotę? Nie moge znaleźć żadnego wariata który zamiast kupić VR'kę woli pojechać do Indii.

Jeżeli ktoś już był to proszę o podzielenie się informacjami odnośnie: kosztów utrzymania, środków lokomocji i innych praktycznych kwestii.

pozdrawiam

herbatnik
01-06-2007, 12:34
A jak nikt sie nie zglosi to, co jedziesz sam? ;)

jeras
01-06-2007, 12:50
A jak nikt sie nie zglosi to, co jedziesz sam? ;)
myślę że ktoś się znajdzie, jak nie tu to na jakiś forach turystycznych:)
mam nadzieje że nie będe musiał jechać sam.
pozdr

herbatnik
01-06-2007, 13:31
;) Do Indii samemu to nieciekawie ;) zycze powodzenia, kiedys tam trafie ale jeszcze nie teraz :( Pozdr

grzegorzant
03-06-2007, 17:52
a jak ci się trafi jakiś pijak albo, co nie daj Boże ABSTYNENT !

jeras
03-06-2007, 18:02
a jak ci się trafi jakiś pijak albo, co nie daj Boże ABSTYNENT !
przed wyjazdem napewno byśmy się spotkali, także nie ma obaw:)

jm
03-06-2007, 18:22
Mam znajomego, który 3 lata temu odbył taką podróż. Niby w Moskwie spotkał wielu takich jak on - nawet potem przez jakiś czas podróżowali wspólnie, jednak dośc szybko ich drogi się rozeszły.
Mój znajomy był tam miesiąc, włóczył się w pojedynkę. Wrócił cały choc dośc mocno wychudzony. Jedyne problemy jakie miał to spore "zawirowania" żołądkowe - w sumie spędził prawie tydzień w pokoju hotelowym (a raczej w jego WC....) potem jakoś przeszło. Po powrocie do kraju był nawrót przykrych dolegliwości, niewytłumaczalna gorączka, nawet był na obserwacji na oddziale chorób tropikalnych. Szczęsliwie nic nie wykryto a objawy ustąpiły.
Przywióżł mnóstwo pięknych zdjęc a pytany o tę wyprawę - mówi, że bez namysłu jechałby jeszcze raz:)

saygon
03-06-2007, 18:47
ja mykam od 3 do 24 sierpnia jesli jestes na tyle elastyczny to zapraszam. a i mozna kupic vr i pojechac do indi jedno drogiego nie wyklucza:)

jeras
03-06-2007, 19:19
ja mykam od 3 do 24 sierpnia jesli jestes na tyle elastyczny to zapraszam. a i mozna kupic vr i pojechac do indi jedno drogiego nie wyklucza:)

niestety aż tak elastyczny nie jestem, mam kontrakt do 10sierpnia, także nie mogę wcześniej.

lecisz sam?

saygon
03-06-2007, 19:39
lece z dziewczyna, na miejsu dolacza do nas znajomy z dziewczyna i potem troce z imi troche z ludzmi ktorzy juz tam sa.

Kubasto
05-06-2007, 09:26
Czesc!
Jeras mozesz napisac jaka linia lecisz? mysle,ze zaplaciles bardzo dobra cene za bilet.
Pozdrawiam!
Kuba

mrucek
05-06-2007, 11:26
jak dobrze pójdzie to i ja się wybiorę, może i nawet do Indii,ale to w połowie lipca...

saygon
05-06-2007, 12:29
Czesc!
Jeras mozesz napisac jaka linia lecisz? mysle,ze zaplaciles bardzo dobra cene za bilet.
Pozdrawiam!
Kuba
finskimi z tego co pameitam a za bilet płaciłem jakieś 2,1k

jeras
05-06-2007, 13:02
Czesc!
Jeras mozesz napisac jaka linia lecisz? mysle,ze zaplaciles bardzo dobra cene za bilet.
Pozdrawiam!
Kuba

dokładnie finnair.
przelot z Warszawy do Helsinek, a później prosto do Dehli.
jeszce nie kupiłem biletu, cały czas są w ofercie, to jest regularna cena.

pozdrawiam

saygon
05-06-2007, 14:12
dokładnie finnair.
przelot z Warszawy do Helsinek, a później prosto do Dehli.
jeszce nie kupiłem biletu, cały czas są w ofercie, to jest regularna cena.

pozdrawiam

zgadza sie dokladnie tak

jeras
06-06-2007, 11:45
saygon mam do Ciebie pytanie.

pewnie sie orientujesz jak wyglada sprawa szczepien. interesuje mnie jaki to jest koszt i gdzie najlepiej je zrobic.

pozdrawiam

saygon
06-06-2007, 13:00
saygon mam do Ciebie pytanie.

pewnie sie orientujesz jak wyglada sprawa szczepien. interesuje mnie jaki to jest koszt i gdzie najlepiej je zrobic.

pozdrawiam
orientuje sie orientuje bo niedlugo bede sie szczepil jak chcesz to raczej pogadajmy na skype: saygon_ albo gg: 2290591

pit36
03-08-2007, 00:56
znalazłeś już chętnego na te indie

saygon
03-08-2007, 01:20
znajomy z roku z jego dziewczyna dołączą do nas juz w indiach :)

stock
12-06-2009, 10:08
a ktoś się jeszcze planuje wybrac? Chodzi mi po głowie wyjazd zimą (grudzien/styczeń) - na pewno z 5 dni na Goa - reszta do ustalenia

fiolka
12-06-2009, 19:26
Ja wylatuję za tydzień :-) Jeśli wrócę, to mogę coś konkretnego napisać . Powodzenia!
Odnośnie do szczepień: szczepiłam się tylko na żółtaczkę- Engerix 130 zł , 15 maja, 15 czerwca i 15 grudnia. Czyli 0,1,6. Jest to szczepionka skojarzona czyli na żółtaczkę A i B. Dwie dawki przed wyjazdem i jedna po pól roku od pierwszej. Oprócz tego mam Malarone bo to pora monsunowa.

Mich77
12-06-2009, 22:56
Jedz sam, poznasz sporo backpackersow po drodze. Ja zawsze jezdze sam, moim zdaniem szukac kogos na sile nie ma sensu. Trafi Ci sie jakas upierdliwa maruda i co?
Indie sa bardzo bezpieczne, wiec sie nie masz o co martwic. Sam robie przygotowania do trasy: Indie- Pakistan- Afganistan- Iran- Irak....Izrael- Palestyna...az po Polske. Lot do Indii badz Tajlandii i ladem przez wymienione kraje. Przygotuj sie i jedz, przygoda czeka.

stock
15-06-2009, 11:12
jade z dziewczyną - ale z kims jeszcze byłoby zapewne fajniej :)
Niezależnie od wszystkiego i tak sie wybieram. Tylko musze tak zakombinowac by przyleciec do Kalkuty, potem w górę przez Dehli, Bombaj, Goa i do bangalore na lotnisko do domu.

slanting_eye
15-06-2009, 16:20
Indie sa bardzo bezpieczne, wiec sie nie masz o co martwic.

potwierdzam.jedz samemu zawsze kogos spotkasz po drodze.
okolice deli ,jak i samo miasto,sa bardzo rozkopane z powodu przygotowan na igrzyska dobrej woli

powodzenia.

BorysR
15-06-2009, 17:22
Ja w przyszlym roku dopiero. Ech wtedy pewnie watek odswierze. :D