PDA

Zobacz pełną wersję : Co to za utwór?



eagis
17-03-2017, 12:25
Nie chcę aż tak zaśmiecać forum, ale nie mogę nigdzie znaleźć:
Wie może ktoś z Was co to za utwór jest grany na wejście (organy + skrzypce)?

https://www.youtube.com/watch?v=4-1zRxRj75M&feature=youtu.be&t=54

Z góry dziękuję :)

spiritus
17-03-2017, 12:45
Obój Gabriela?

madebyzosiek
17-03-2017, 12:57
Nie chcę aż tak zaśmiecać forum, ale nie mogę nigdzie znaleźć:
Wie może ktoś z Was co to za utwór jest grany na wejście (organy + skrzypce)?

https://www.youtube.com/watch?v=4-1zRxRj75M&feature=youtu.be&t=54

Z góry dziękuję :)

To jest muzyka z filmu "Misja" autorstwa Ennio Morricone :)

pil74
17-03-2017, 13:00
Ennio Morricone - Gabriel's Oboe - The Mission OST.
https://youtu.be/zL7CDcVQjbM
Cała płyta powala.

eagis
17-03-2017, 13:04
Kocham to forum.... naprawdę. Z tydzień szukałem po innych miejsach.

spiritus
17-03-2017, 13:11
Nie doceniasz go :D

Me_how
17-03-2017, 13:17
Słabo szukałeś sposobu na znalezienie. Np. soundhound. Często łatwiej znaleźć wędkę niż rybę :)

eagis
17-03-2017, 14:52
Próbowałem https://www.musipedia.org/ grając na ich wirtulanym pianinku, ale nie pomogło. Soundhounda nie używałem. Dzieki :)