Zobacz pełną wersję : Co to za utwór?
Nie chcę aż tak zaśmiecać forum, ale nie mogę nigdzie znaleźć:
Wie może ktoś z Was co to za utwór jest grany na wejście (organy + skrzypce)?
https://www.youtube.com/watch?v=4-1zRxRj75M&feature=youtu.be&t=54
Z góry dziękuję :)
spiritus
17-03-2017, 12:45
Obój Gabriela?
madebyzosiek
17-03-2017, 12:57
Nie chcę aż tak zaśmiecać forum, ale nie mogę nigdzie znaleźć:
Wie może ktoś z Was co to za utwór jest grany na wejście (organy + skrzypce)?
https://www.youtube.com/watch?v=4-1zRxRj75M&feature=youtu.be&t=54
Z góry dziękuję :)
To jest muzyka z filmu "Misja" autorstwa Ennio Morricone :)
Ennio Morricone - Gabriel's Oboe - The Mission OST.
https://youtu.be/zL7CDcVQjbM
Cała płyta powala.
Kocham to forum.... naprawdę. Z tydzień szukałem po innych miejsach.
spiritus
17-03-2017, 13:11
Nie doceniasz go :D
Słabo szukałeś sposobu na znalezienie. Np. soundhound. Często łatwiej znaleźć wędkę niż rybę :)
Próbowałem https://www.musipedia.org/ grając na ich wirtulanym pianinku, ale nie pomogło. Soundhounda nie używałem. Dzieki :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.