Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Kolejny wątek typu jaki statyw kupić...



kurako92
12-03-2017, 21:24
Hej,

Tym razem ja zadam to pytanie.
Jaki statyw kupić?
Od razu mówię że nie wiem do czego będę używal. Posiadam Nikona D5300 z 50/1.8g i 18-105.
Jestem amatorem, bede go używał rzadko. Więc nie musi być ultralekki, ale jakby nie ważył 10kg to by było fajnie. No i wysokość to tak myślę 1.70 m starczy. Do zestawu z aparatem dostałem 'statyw' esperanza cedar lecz po 3 miesiącach posiadania aparatu stwierdzilem że dam go mojej córeczce do zabawy :) ps. Ma 1.5 roku :D

Nie powiedziałem najważniejszego. Chcę wydać jak najmniej. Jak kupie coś co się nada to i za 200 zł.

Nikkoś
12-03-2017, 23:51
Używam ponad pół roku i jak dla mnie amatora jest OK .
http://www.cyfrowe.pl/aparaty/triopo-triopo-c-258-z-glowica-kj-2-statyw-.html

kurako92
12-03-2017, 23:59
No fajny, tylko myślę nad tymi 150 cm.. Czy to wystarczająco?

Me_how
13-03-2017, 01:08
Pewnie, że wystarczy. Zwłaszcza do sporadycznego używania. Z resztą statyw na maksie ma 157cm, głowica 9cm, korpus 6-7cm. Razem circa 170cm.