PDA

Zobacz pełną wersję : Bankructwo Nikona



Rafał_Sz
10-03-2017, 10:24
Może jeszcze nie teraz, ale jak będziecie tak dalej aktywni w głosowaniach to kto wie? ;)

Zapraszam do zabawy!

Klik! (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=280295)

Dex
10-03-2017, 10:32
:mrgreen:

tbogdanowicz
10-03-2017, 10:54
Aż się zestresowałem.

Na szczęście już głosowałem także zrobiło mi się trochę lepiej :-).

frogi
10-03-2017, 11:01
Tytuł wielce adekwatny do treści... :mrgreen: :lol:

ksh
10-03-2017, 11:07
Aż sprawdziłem czy moje aparaty nadal robią zdjęcia, no wiesz co takiego stresa zrobiłeś :)

thekrycha
10-03-2017, 12:10
Może jeszcze nie teraz, ale jak będziecie tak dalej aktywni w głosowaniach to kto wie? ;)

Zapraszam do zabawy!

Klik! (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=280295)

Podziałało chyba lepiej niż belka ... Dzięki Rafale :D

esperal
10-03-2017, 12:19
Głos oddany. Koledze modowi gratuluję pomysłowości i zastanawiam sie nad następnymi tytułami:wink:
Może:
"Nikon wypłaca milionowe odszkodowania właścicielom D... (wpisać odpowiednie)"

madebyzosiek
10-03-2017, 12:26
Głos oddany. Koledze modowi gratuluję pomysłowości i zastanawiam sie nad następnymi tytułami:wink:
Może:
"Nikon wypłaca milionowe odszkodowania właścicielom D... (wpisać odpowiednie)"
Bo miliony będą wypłacane tym, którzy obrobią rawa :)
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=280146

moshica
10-03-2017, 12:35
Wstrzymałem oddech i zagłosowałem, upadku nie będzie ;-)

spiritus
10-03-2017, 12:56
Bo miliony będą wypłacane tym, którzy obrobią rawa :)
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=280146



OTÓŻ TO!!! :D

Dzięki Zośku ;)


P.S.

Jak obczaiłem tytuł mało mi serce nie stanęło, które i tak ledwo ciągnie :D

- - - - kolejny post - - - - - -

Aale pomysł przedni... gratuluje :D

.... o rawkach też kiedys tam pamiętaj :P

ppavlo
10-03-2017, 13:01
Tak się wystraszyłem, że aż zagłosowałem :)

frogi
10-03-2017, 13:14
Moim zdaniem dajecie modzi super przykład takimi tytułami...
Na mnie np takie "chwyty" działają wręcz przeciwnie od zamierzenia autora. Budzą obrzydzenie do tematu.

mini21
10-03-2017, 13:18
Dobre! Dobre!

kashpir
10-03-2017, 14:17
Moim zdaniem dajecie modzi super przykład takimi tytułami...
Na mnie np takie "chwyty" działają wręcz przeciwnie od zamierzenia autora. Budzą obrzydzenie do tematu.

+1, nie róbcie z forum drugiego onetu, proszę :>

Ostry600
10-03-2017, 14:29
Też stresa załapałem. Nie wiedziałem czy skupowac co pozostało czy wszystko sprzedawać na szybko:)

Rafał_Sz
13-03-2017, 09:25
Dziękuję za udział w zabawie. ;)