Zobacz pełną wersję : Bankructwo Nikona
Rafał_Sz
10-03-2017, 10:24
Może jeszcze nie teraz, ale jak będziecie tak dalej aktywni w głosowaniach to kto wie? ;)
Zapraszam do zabawy!
Klik! (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=280295)
tbogdanowicz
10-03-2017, 10:54
Aż się zestresowałem.
Na szczęście już głosowałem także zrobiło mi się trochę lepiej :-).
Tytuł wielce adekwatny do treści... :mrgreen: :lol:
Aż sprawdziłem czy moje aparaty nadal robią zdjęcia, no wiesz co takiego stresa zrobiłeś :)
thekrycha
10-03-2017, 12:10
Może jeszcze nie teraz, ale jak będziecie tak dalej aktywni w głosowaniach to kto wie? ;)
Zapraszam do zabawy!
Klik! (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=280295)
Podziałało chyba lepiej niż belka ... Dzięki Rafale :D
Głos oddany. Koledze modowi gratuluję pomysłowości i zastanawiam sie nad następnymi tytułami:wink:
Może:
"Nikon wypłaca milionowe odszkodowania właścicielom D... (wpisać odpowiednie)"
madebyzosiek
10-03-2017, 12:26
Głos oddany. Koledze modowi gratuluję pomysłowości i zastanawiam sie nad następnymi tytułami:wink:
Może:
"Nikon wypłaca milionowe odszkodowania właścicielom D... (wpisać odpowiednie)"
Bo miliony będą wypłacane tym, którzy obrobią rawa :)
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=280146
Wstrzymałem oddech i zagłosowałem, upadku nie będzie ;-)
spiritus
10-03-2017, 12:56
Bo miliony będą wypłacane tym, którzy obrobią rawa :)
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=280146
OTÓŻ TO!!! :D
Dzięki Zośku ;)
P.S.
Jak obczaiłem tytuł mało mi serce nie stanęło, które i tak ledwo ciągnie :D
- - - - kolejny post - - - - - -
Aale pomysł przedni... gratuluje :D
.... o rawkach też kiedys tam pamiętaj :P
Tak się wystraszyłem, że aż zagłosowałem :)
Moim zdaniem dajecie modzi super przykład takimi tytułami...
Na mnie np takie "chwyty" działają wręcz przeciwnie od zamierzenia autora. Budzą obrzydzenie do tematu.
Moim zdaniem dajecie modzi super przykład takimi tytułami...
Na mnie np takie "chwyty" działają wręcz przeciwnie od zamierzenia autora. Budzą obrzydzenie do tematu.
+1, nie róbcie z forum drugiego onetu, proszę :>
Ostry600
10-03-2017, 14:29
Też stresa załapałem. Nie wiedziałem czy skupowac co pozostało czy wszystko sprzedawać na szybko:)
Rafał_Sz
13-03-2017, 09:25
Dziękuję za udział w zabawie. ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.