Zobacz pełną wersję : jaki statyw 3-4 sekcyjny
krzysiek17-18
01-03-2017, 00:14
witam szukam statywu który po złożeniu miesił by się w plecaku
chciał bym by nogi rozsuwały się na 3-4 sekcje by był możliwie jak najmniejszy
głowice mam swoją wystarczy mi obciążalnośc na poziomie 3-4 kg
może byc wykonany z włókna by zmniejszyc wagę
madebyzosiek
01-03-2017, 00:23
Polecam Fotopro C4i. Mały, lekki i niedrogi :)
krzysiek17-18
01-03-2017, 00:48
a coś bez głowicy bo mam swoją
madebyzosiek
01-03-2017, 00:56
Tam głowica jest dodatkiem... W sumie nie widziałem ofert bez, ale może są...
Zobacz MeFoto (http://www.mefoto.com/uk/), ja mam RoadTrip (1.6kg, 39cm złożony), BackPacker jest mniejszy (1.2kg, 31cm złożony).
W Polsce może nie być tak łatwo z ich zakupem, ale spokojnie kupisz na eBay czy jakiś sklepach z UK/Niemiec (tu masz listę oficjalnych sprzedawców http://www.mefoto.com/uk/store-locator).
Zobacz też na Triopo (http://www.triopo.pl/pl/) i Benro (http://www.benro-statywy.pl/).
SlaWasII
01-03-2017, 18:45
Jedna sprawa to wielkość po złożeniu, a druga to wysokość stania.
Mój pierwszy statyw był do mojego wzrostu o kilka centymetrów za niski. Masakra! Przy dłuższych sesjach kręgosłup do wymiany. ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.