Klamra
19-02-2017, 21:52
Cześć wszystkim!!
Oprócz fotografowania i zabawy ze sprzętami Nikona mam jeszcze inne hobby:
Od ponad 10 lat zbieram bilety komunikacji miejskiej i polskie i zagraniczne
Posiadam w swoim zbiorze bilety z czasów denominacji, sprzed denominacji, bilety które obowiązywały w całym kraju (wszystkie były takie same ) po dzisiejsze.
Mam już ponad 9 tys biletów - i każdy z nich jest inny! nie ma dwóch takich samych w zbiorze;)
A w naszym kraju, wiadomo, ciągłe zmiany - w wielu miastach podwyżki cen biletów, w niektórych obniżki, ostatnio powstają nowe miasta z komunikacją, jak np Zakopane ;)
Piszę tu o tym, ponieważ chciałabym was o coś prosić.
Może macie w domu zbędne wam bilety komunikacji miejskiej, mogą być jednorazowe, miesięczne, karnety, albo nieaktywne zużyte, niepotrzebne karty miejskie. Skasowane.
A może ktoś z Was kiedyś jako dzieciak też zbierał, a teraz kolekcja tylko leży i się kurzy.
Z wielką chęcią bym je od was przygarnęła. Mogę zwrócić koszty wysyłki na konto bankowe albo przesłać wam znaczek.
Proszę o kontakt tu albo lepiej na maila [email protected]
A 90% mojej kolekcji można zobaczyć na mojej stronie www.bileciki.org
Oprócz fotografowania i zabawy ze sprzętami Nikona mam jeszcze inne hobby:
Od ponad 10 lat zbieram bilety komunikacji miejskiej i polskie i zagraniczne
Posiadam w swoim zbiorze bilety z czasów denominacji, sprzed denominacji, bilety które obowiązywały w całym kraju (wszystkie były takie same ) po dzisiejsze.
Mam już ponad 9 tys biletów - i każdy z nich jest inny! nie ma dwóch takich samych w zbiorze;)
A w naszym kraju, wiadomo, ciągłe zmiany - w wielu miastach podwyżki cen biletów, w niektórych obniżki, ostatnio powstają nowe miasta z komunikacją, jak np Zakopane ;)
Piszę tu o tym, ponieważ chciałabym was o coś prosić.
Może macie w domu zbędne wam bilety komunikacji miejskiej, mogą być jednorazowe, miesięczne, karnety, albo nieaktywne zużyte, niepotrzebne karty miejskie. Skasowane.
A może ktoś z Was kiedyś jako dzieciak też zbierał, a teraz kolekcja tylko leży i się kurzy.
Z wielką chęcią bym je od was przygarnęła. Mogę zwrócić koszty wysyłki na konto bankowe albo przesłać wam znaczek.
Proszę o kontakt tu albo lepiej na maila [email protected]
A 90% mojej kolekcji można zobaczyć na mojej stronie www.bileciki.org