PDA

Zobacz pełną wersję : Pełzająca agonia NIKONA



zoom2
13-02-2017, 14:28
http://www.optyczne.pl/10694-news-Kolejne_komunikaty_Nikona__w_tym_o_programie_dobro wolnych_odejść.html

poste
13-02-2017, 17:33
Podoba mi się dramatyczny tytuł wątku, "pełzająca agonia"... ciarki przechodzą :lol:

ksh
13-02-2017, 18:13
Jakby patrzeć po zwolnieniach pracowników to sony, microsoft czy apple można by nazwać trupami :)

MstrG
13-02-2017, 18:21
Zapraszam do tematu Czy Nikon stanie się "Minoltą" czy "Kodakiem" 2-giej dekady XXI wieku? (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=270016)

Zamykam.