Zobacz pełną wersję : Pełzająca agonia NIKONA
http://www.optyczne.pl/10694-news-Kolejne_komunikaty_Nikona__w_tym_o_programie_dobro wolnych_odejść.html
Podoba mi się dramatyczny tytuł wątku, "pełzająca agonia"... ciarki przechodzą :lol:
Jakby patrzeć po zwolnieniach pracowników to sony, microsoft czy apple można by nazwać trupami :)
Zapraszam do tematu Czy Nikon stanie się "Minoltą" czy "Kodakiem" 2-giej dekady XXI wieku? (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=270016)
Zamykam.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.