smogg9
03-02-2017, 11:14
Witam,
FB cały czas coś miesza w ustawieniach. Od jakiegoś czasu nie mogę dojść do tego jak komentować jako strona, którą się zarządza.
Kiedyś coś zmienili i można było to robić bez problemu przez aplikację mobilną, teraz nie widzę takiej opcji nigdzie...
Drugie pytanie, czy zna ktoś z Was jakąś aplikację do zarządzania FB z poziomu Winowsa, ewentualnie wtyczka do Chrome/Firefox (przede wszystkim stroną, nie profilem prywatnym)? Coś jak Messanger for Desktop.
FB cały czas coś miesza w ustawieniach. Od jakiegoś czasu nie mogę dojść do tego jak komentować jako strona, którą się zarządza.
Kiedyś coś zmienili i można było to robić bez problemu przez aplikację mobilną, teraz nie widzę takiej opcji nigdzie...
Drugie pytanie, czy zna ktoś z Was jakąś aplikację do zarządzania FB z poziomu Winowsa, ewentualnie wtyczka do Chrome/Firefox (przede wszystkim stroną, nie profilem prywatnym)? Coś jak Messanger for Desktop.