PDA

Zobacz pełną wersję : Mieszka ktoś we Francji?



spiritus
19-01-2017, 21:14
Miałbym pytanie do kogoś takiego. Proszę o kontakt na PW

Pozdrawiam :)

Pawel92
19-01-2017, 22:24
Pisz śmiało.

spiritus
19-01-2017, 23:02
Super!

Gdyby ktoś jeszcze chciał pomóc to zapraszam... sprawa może być trudna w rozszyfrowaniu.

kri-kri
29-01-2017, 10:44
Napisz o co chodzi.

4ni4
02-02-2017, 20:42
Byłam na erasmusie we Francji więc może też wiem conieco