spiritus
14-01-2017, 01:07
Wiem, że gdzieś tu kiedyś widziałem link do takiej stronki.... teraz znaleźć nie mogę. Ma to ktoś w pamięci?
Chodzi o to, że wybieram sobie dowolną ilość aparatów i mi pokazuje wykres odnośnie ISO
Chodzi o to, że wybieram sobie dowolną ilość aparatów i mi pokazuje wykres odnośnie ISO