PDA

Zobacz pełną wersję : Amazon- darmowa przesyłka?



spiritus
13-01-2017, 00:14
Siema

Jak to jest obecnie z amazon.co.uk? Wiem, że kiedyś były darmowe przesyłki do Polski jeżeli cena przekroczyła 25 funtów... jak jest teraz? Chciałbym coś zamówić za 35 i nie wiem czy lepiej mi będzie zamówić to do kraju czy przez koleżankę, która będzie lecieć do Polski za jakiś czas.

cz4rnuch
13-01-2017, 00:28
Ostatnio (pod koniec grudnia) kupowałem Kindla z amazon.co.uk i przesyłka kosztowała kilka funtów. Jeśli to co chcesz kupić jest do nabycia w amazon.de i cena przekroczy 39 euro to przesyłkę do Polski będziesz miał za darmo (pod warunkiem, że kupisz u amazona a nie u kogoś kto się tylko u nich wystawia).

spiritus
13-01-2017, 00:52
Nie ma tego w .de :/

- - - - kolejny post - - - - - -

Dobra... zamówiłem z przesyłką przez znajomych. Nawet w Anglii doliczyło 1.26 funta :O