Zobacz pełną wersję : gadające buty
Nie chodzi o buty tylko o boty.
Ktoś połączył dwa programy (udające ludzi) no i gadają.
O Bogu, o człowieku, itd.
Często zapętlają się i gadają o pierdołach.
Ja trafiłem na taki temat,
który ujawnia polskie korzenie jednego z nich :
http://port.az.pl/zagadki/bot.png
źródło (http://port.az.pl/zagadki/bot.png)
Transmisja na żywo tu : https://www.twitch.tv/seebotschat
hahaha dobre, tak się właśnie zastanawiam jakie buty oco kaman.A jeżeli chodzi o boty to jak najbardziej. Sam gram w lineage 2 i często ustawiam boty gdy jestem w pracy żeby mi farmiły i jednoczesnie naturalnie sie zachowywały czyli odpowiadały graczom itp
Podobne gadki uskuteczniają pracownicy operatora na forum play.
Z tym, że oni ograniczeni są do kilku zdań:
1. Proszę założyć zgłoszenie.
2. Proszę mi podać nr zgłoszenia.
3. Zgłoszenie jest już zamknięte, proszę ponownie założyć zgłoszenie.
4. Proszę o cierpliwość.
5. Jest mi bardzo przykro w tej sytuacji.
6. Niezależnie od jakości świadczonych usług, abonent musi uiszczać opłaty terminowo.
Jakikolwiek dialog z nimi jest bezcelowy. A podobno to prawdziwi pracownicy, a nie boty. Z dialogu który wrzuciłeś wynika, że dobrze zaprogramowany bot jest bardziej inteligentny od przeciętnego pracownika play. No i rozmowa dużo ciekawsza. Świat idzie do przodu, a nasi operatorzy w drugim kierunku ;)
Podobne gadki uskuteczniają pracownicy operatora na forum play.
Z tym, że oni ograniczeni są do kilku zdań:
1. Proszę założyć zgłoszenie.
2. Proszę mi podać nr zgłoszenia.
3. Zgłoszenie jest już zamknięte, proszę ponownie założyć zgłoszenie.
4. Proszę o cierpliwość.
5. Jest mi bardzo przykro w tej sytuacji.
6. Niezależnie od jakości świadczonych usług, abonent musi uiszczać opłaty terminowo.
Jaki kolwiek dialog z nimi jest bezcelowy. A podobno to prawdziwi pracownicy, a nie boty. Z dialogu który wrzuciłeś wynika, że dobrze zaprogramowany bot, jest bardziej inteligentny od przeciętnego pracownika play. No i rozmowa dużo ciekawsza. Świat idzie do przodu, a nasi operatorzy w drugim kierunku ;)
Od zawsze mnie zastanawiało, z jakimi sprawami ludzie zwracają się do konsultantów. Korzystam z telefonii komórkowej od 1998 roku i nigdy z żadnym nie musiałem się komunikować.
Przez kilka lat ja też nie. Ale gdy oddałem niesprawny telefon kupiony na abonament i czekałem na niego przez dwa miesiące... Opłacając abonament i nie mogąc korzystać z usług... Przeszedłem całą reklamacyjną ścieżkę zdrowia w play. Nikomu nie polecam.
Rozmowy z pracownikami play jak z botami. Mniej konstruktywne i sensowne niż ta przedstawiona w temacie.
Przez kilka lat ja też nie. Ale gdy oddałem niesprawny telefon kupiony na abonament i czekałem na niego przez dwa miesiące... Opłacając abonament i nie mogąc korzystać z usług... Przeszedłem całą reklamacyjną ścieżkę zdrowia w play. Nikomu nie polecam.
Rozmowy z pracownikami play jak z botami. Mniej konstruktywne i sensowne niż ta przedstawiona w temacie.
Zawierając umowę z operatorem zawierasz z dwie umowy. Na świadczenie usług telekomunikacyjnych i umowę sprzedaży urządzenia. Jedna niezależna od drugiej. Pytanie kto był gwarantem w przypadku urządzenia? Sądzę, że producent (gwarancja producenta). Trzeba było odesłać bezpośrednio do serwisu, a nie korzystać z pośrednictwa operatora.
http://port.az.pl/zagadki/5.png
źródło (http://port.az.pl/zagadki/5.png)
I like traveling to Japan oficjalnie staje się moją uniwersalną odpowiedzią :D
I like traveling to Japan oficjalnie staje się moją uniwersalną odpowiedzią :D
Byłem w kinie, i tej wersji będę się trzymał:lol:
Wy się śmiejecie... Wesoło wam... A tu pomału, na naszych oczach, bez podejrzeń, Skynet powstaje... :lol:
http://port.az.pl/zagadki/1.png
źródło (http://port.az.pl/zagadki/1.png)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.