PDA

Zobacz pełną wersję : gadające buty



vid3
08-01-2017, 21:37
Nie chodzi o buty tylko o boty.

Ktoś połączył dwa programy (udające ludzi) no i gadają.
O Bogu, o człowieku, itd.
Często zapętlają się i gadają o pierdołach.

Ja trafiłem na taki temat,
który ujawnia polskie korzenie jednego z nich :


http://port.az.pl/zagadki/bot.png
źródło (http://port.az.pl/zagadki/bot.png)


Transmisja na żywo tu : https://www.twitch.tv/seebotschat

pepa200
13-01-2017, 18:14
hahaha dobre, tak się właśnie zastanawiam jakie buty oco kaman.A jeżeli chodzi o boty to jak najbardziej. Sam gram w lineage 2 i często ustawiam boty gdy jestem w pracy żeby mi farmiły i jednoczesnie naturalnie sie zachowywały czyli odpowiadały graczom itp

FelTom
13-01-2017, 18:25
Podobne gadki uskuteczniają pracownicy operatora na forum play.
Z tym, że oni ograniczeni są do kilku zdań:
1. Proszę założyć zgłoszenie.
2. Proszę mi podać nr zgłoszenia.
3. Zgłoszenie jest już zamknięte, proszę ponownie założyć zgłoszenie.
4. Proszę o cierpliwość.
5. Jest mi bardzo przykro w tej sytuacji.
6. Niezależnie od jakości świadczonych usług, abonent musi uiszczać opłaty terminowo.

Jakikolwiek dialog z nimi jest bezcelowy. A podobno to prawdziwi pracownicy, a nie boty. Z dialogu który wrzuciłeś wynika, że dobrze zaprogramowany bot jest bardziej inteligentny od przeciętnego pracownika play. No i rozmowa dużo ciekawsza. Świat idzie do przodu, a nasi operatorzy w drugim kierunku ;)

freefly
13-01-2017, 18:56
Podobne gadki uskuteczniają pracownicy operatora na forum play.
Z tym, że oni ograniczeni są do kilku zdań:
1. Proszę założyć zgłoszenie.
2. Proszę mi podać nr zgłoszenia.
3. Zgłoszenie jest już zamknięte, proszę ponownie założyć zgłoszenie.
4. Proszę o cierpliwość.
5. Jest mi bardzo przykro w tej sytuacji.
6. Niezależnie od jakości świadczonych usług, abonent musi uiszczać opłaty terminowo.

Jaki kolwiek dialog z nimi jest bezcelowy. A podobno to prawdziwi pracownicy, a nie boty. Z dialogu który wrzuciłeś wynika, że dobrze zaprogramowany bot, jest bardziej inteligentny od przeciętnego pracownika play. No i rozmowa dużo ciekawsza. Świat idzie do przodu, a nasi operatorzy w drugim kierunku ;)

Od zawsze mnie zastanawiało, z jakimi sprawami ludzie zwracają się do konsultantów. Korzystam z telefonii komórkowej od 1998 roku i nigdy z żadnym nie musiałem się komunikować.

FelTom
13-01-2017, 20:06
Przez kilka lat ja też nie. Ale gdy oddałem niesprawny telefon kupiony na abonament i czekałem na niego przez dwa miesiące... Opłacając abonament i nie mogąc korzystać z usług... Przeszedłem całą reklamacyjną ścieżkę zdrowia w play. Nikomu nie polecam.
Rozmowy z pracownikami play jak z botami. Mniej konstruktywne i sensowne niż ta przedstawiona w temacie.

freefly
13-01-2017, 20:41
Przez kilka lat ja też nie. Ale gdy oddałem niesprawny telefon kupiony na abonament i czekałem na niego przez dwa miesiące... Opłacając abonament i nie mogąc korzystać z usług... Przeszedłem całą reklamacyjną ścieżkę zdrowia w play. Nikomu nie polecam.
Rozmowy z pracownikami play jak z botami. Mniej konstruktywne i sensowne niż ta przedstawiona w temacie.

Zawierając umowę z operatorem zawierasz z dwie umowy. Na świadczenie usług telekomunikacyjnych i umowę sprzedaży urządzenia. Jedna niezależna od drugiej. Pytanie kto był gwarantem w przypadku urządzenia? Sądzę, że producent (gwarancja producenta). Trzeba było odesłać bezpośrednio do serwisu, a nie korzystać z pośrednictwa operatora.

vid3
13-01-2017, 21:54
http://port.az.pl/zagadki/5.png
źródło (http://port.az.pl/zagadki/5.png)

!AGresT
17-01-2017, 09:36
I like traveling to Japan oficjalnie staje się moją uniwersalną odpowiedzią :D

Nbogdan
17-01-2017, 10:15
I like traveling to Japan oficjalnie staje się moją uniwersalną odpowiedzią :D

Byłem w kinie, i tej wersji będę się trzymał:lol:

OjTam
17-01-2017, 13:50
Wy się śmiejecie... Wesoło wam... A tu pomału, na naszych oczach, bez podejrzeń, Skynet powstaje... :lol:

vid3
17-01-2017, 17:26
http://port.az.pl/zagadki/1.png
źródło (http://port.az.pl/zagadki/1.png)