Witam, oferta TNK się skończyła, migrowałem do Smatr HD+ jednak czeka mnie zakup tunera HD. Zastanawiam się nad Fergusonem Ariva 103 lub Opticum x310. Co polecacie?
ASAHI
06-01-2017, 13:16
Polecam Fergusona :-)
kondziu
06-01-2017, 16:54
Polecam Fergusona :-)
Polecasz ten konkretny model czy kupić inny od Fergusona.