PDA

Zobacz pełną wersję : Osłona przeciwsłoneczna



Cysseq-foto
25-12-2016, 22:03
Witam mam pytanie czy oslona HB-37 bedzie pasowala do nikkora 55-300 VR II , mianowicie dedykowana ona jest VR a nie VR II. W sumie paswac powinna ale chodzi mi o to czy nie bedzie winietowac? Bo z tego co mi sie wydaje montuje sie ja na "piersciebiu od focusu". Tak wiem ze nie potrafie tego profesjonalnie nazwac ale nysle ze wiecie o co mi chodzi. Pozdrawiam , wesolych swiat i udanego sylwestra.

GonzoG
25-12-2016, 23:54
Nie dość, że nie będzie pasować, to będzie winietować... HB-37 jest do 55-200 ze średnicą 52mm, a 55-300 ma średnicę 58mm.

Cysseq-foto
26-12-2016, 09:36
Jejku najmocniej przepraszam , pisalrm na telefonie i mialo byc 55-200 VR II. Jak widac mam za grube palce ;c

GonzoG
26-12-2016, 11:31
Strona Nikona mówi, że HB-37 jest osłoną do obu 55-200 VR i 85/3.5 VR.